Norsk Tipping MAFIA...

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kermitos
Pochwal: 1

Norsk Tipping MAFIA...

Post autor: kermitos » ndz sty 23, 2011 9:03 pm

...gram juz pare lat ,jestem ogolnie na minusie.. :mrgreen: ale wczoraj wydarzylo sie moim zdaniem oszustwo-sprawe opisalem i wyslalem do VG.Otoz:
..chodzi o keno gram od roku dosc intensywnie tymi samymi numerami,wczoraj probowalem wyslac (on line) te same moje numery ale mimo zalogowania niemoglem zrobic betal-wyskakiwalo mi ze stronki.Probowalem dziesiatki razy i okolo 19:30 juz nawet niemoglem sie zalogowac.Dzwonilem na ich centrum obslugi i odzywal sie automat-Przepraszamy mamy problem z logowaniem i wybierz 1..bla bla bla ,konsultant prosze czekac i tak czekalem 20minut i dooopa.Uparlem sie ze wysle moje numerki i to za x 100 bo tak robie ca 2 razy w miesiacu-i tak samo mialem zrobic wczoraj.Niestety nieudalo mi sie wyslac kuponu ani skontaktowac z NT.Napisalem maila przed 20(wyslac mozna keno do 20) i nadal niemam odpowiedzi.A o co sie rozchodzi...a ot ze dzis sprawdzilem wyniki losowania i moje stale numery Keno i ...szlag mnie trafil.....z 8-7 trafien, 4-4 ,na 7-6 i 3-3.. :evil: przy stawce x100 jest to ponad 40.000 nok i poprostu moim zdaniem nie jest to zbieg okolicznosci...MAFIA...jak ktos mial podobny przypadek to prosze o PW i powalczymy z wiatrakami...
P.S jak ogladacie losowanie to zgadnijcie jakie nazwiska padaja od lat....no tak w sumie to norwegia to normalne ze norweskie :D ,ale ze w 80% sa to ludzie po 60...pewnie tez normalne bo maja duzo pieniedzy i czasu zeby grac.....spojrzcie chociazby tu https://www.norsk-tipping.no/resultater ... trekninger" onclick="window.open(this.href);return false;
ach chyba to jest 100% przyklad walki z wiatrakami....ale spruboje
http://www.youtube.com/watch?v=1zx3puwpDTs" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mrhari

Re: Norsk Tipping MAFIA...

Post autor: mrhari » pn sty 24, 2011 11:27 pm

Coś tam przegrałem w lotka ale żeby zaraz się procesować? ;)
Gazeta się zainteresowała?
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie ale i skraca dzień roboczy.

Krzysztof210

Post autor: Krzysztof210 » śr wrz 04, 2019 10:31 am

Potwierdzam nie grajcie w te norweskie lotto potwierdzam ze to oszustwo.

Eurojackpot jedynie losowanie w Finlandii a ocena wynikow w Niemczech i Danii

JacekB

Post autor: JacekB » wt wrz 10, 2019 9:03 pm

Krzysztof210 pisze:
śr wrz 04, 2019 10:31 am
Potwierdzam nie grajcie w te norweskie lotto potwierdzam ze to oszustwo.
W jaki sposób oszukują ? Możesz to wyjasnić ?
Moim zdaniem nie da się tam oszukiwać.

ODPOWIEDZ