NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Jaka najglupsza rzecz zrobilas(es) po alkoholu??

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
qantan

Re: Jaka najglupsza rzecz zrobilas(es) po alkoholu??

Postautor: qantan » wt wrz 01, 2009 12:27 pm

To i ja może coś napisze :) .Dawno ,dawno temu ,kiedy biłem piękny i młody postanowiliśmy z kolegą pojechać na zabawe motocyklem.Ponieważ pochodze z północno-wschodniej Polski wioskowa zabawa nie odbyła sie bez alkoholu ,po zabawie i mocno podchnieleni wracaliśmy na pierszo do domu mając tylko kaski(motor zostawiliśmy u znajomego).Mieliśmy wtedy może po 20 lat (fajne czasy :D ) i baliśmy sie żeby jego rodzice nie zobaczyli że jesteśmy "pod wpływem" postanowiliśmy że wejdziemy do jego domu nie tak jak normalnie przez dzwi ale oknem.Było lato to właściwie wszystkie były po otwierane i żeśmy upatrzyli jedno które było najniżej.Podeszliśmy i wrzuciłem przez okno kask,chwilke pózniej usłyszałem takie ciche :"aajjjjj".Człowiek piany ,człowiek głópi,zbagatelizowałem to.Kumpel mnie podsadził i wlazłem na parapet i w tym momencie nasz plan sie zawalił................bo spodkałem na swej drodze prawie metrowej wielkości kaktusa z bardzo dłógini i ostrymi kolcami.Następne co pamiętam to mój lot w dół z roślinką oczywiście,wprost do łóżka gdzie spała cioteczna siostra mojego toważysza z zabawy.Ponieważ było lato spała w stroju Ewy............................Uwieżcie mi że w życiu nie słyszałem tak przerazliwego krzyku kobiety :!: :!: :!: .Naokładała mi kaskiem tak że chyba ze dwa tygognie miałem guzy na głowie a przy okazji obudziła nie tylko rodziców ale chyba całą wieś :mrgreen: .Teraz ja jestem tu w Norwegii a Ona wyjechała do stanów ale zawsze jak piszemy na NK albo na GG czy skeyp-e to śmiejemy sie do łez z tego zdażenia :D :D

Awatar użytkownika
małgosia31

Postautor: małgosia31 » wt wrz 01, 2009 7:52 pm

Qantan.....hehehe czyli było takie lekkie sado - maso hihihihi, a swoją drogą ciekawie to musiało wyglądać
Musiaczku znasz moją tajemnicę, chryste to była całkowita kompromitacja
Ale opowiem coś mniej kompromitującego, kiedys dawno dawno jak tez jak i Qantan byłam piękna i młoda i wciskałam się w najcieśniejsze dżinsy hahahaha ;) :love: wówcza bylam sobie na disco razem z koleżankami jako że pochodzę z Małopolski więc zakrapiana dyskoteka jest obowiązkowa nie wiem jak dziś ale wtedy tak było.....i mialam takiego chłopca upatrzonego byla śliczny, wprost ciasteczko słodkie i miałam ochote strasznie na niego a że już wiekiem nie miałam lat 16 a on był odemnie znacznie starszy, po prostu wskutek dawkowanej odwagi oświadczyłam mu się, opowiadając jakim jest moim marezniem.....rano jak sobie to uświadomiłam to morlaniak i wogóle......na szczęście lub nie kolega pomyślał że to żart .....a ja się qrde oświadczyłam z uczuciem.....cholera :roll:
Pozdrawiamy partie komunistyczne awangardę walczących o lepsze życie, demokrację pokój i socjalizm

Awatar użytkownika
qantan

Postautor: qantan » wt wrz 01, 2009 9:29 pm

Małgosiu ,oj ciekawie to wyglądało :D ,sado-maso na maksa o 3 nad ranem,ja tylko w krótkich spodenkach,ona nago krzyczy i okłada mnie z całej siły i jeszcze ten chol..... kaktus między nami :D .To nie było przyjemne . :wink: :wink:

spearfishing_oslo

Postautor: spearfishing_oslo » wt wrz 01, 2009 11:14 pm

Nowy1602 pisze:A ja wam opowiem co mozna robic pod wplywem alkoholu... w Norwegii gdy kasa bije do glowy i dodatkowo alkohol ;/

Zaczyna sie banalnie, bo od wypicia 1 vodki, puzniej nachodzi go smak na to coraz czesciej. Zaczyna pic w weekendy pod pretekstem bo jest weekend i trzeba odreagowac.

Po jakims czasie, weekend przeciaga sie do poniedzialku w ktorym to udajesz sie do pracy jeszcze pod wplywem, jego pracodawca to wyczowa i zaczyna sie na niego patrzec. On natomiast mysli, ze wszystko jest ok. Gdy pracodawca go odwiedza w domu ten wrecza mu vodke w reklamowce. Wiedzac, ze pracodawca jest abstynentem, nie lubi alkoholu i wrecz go nie toleruje. Przychodzi czas rozwiazania umowy i ciagle nurtujace go pytania dlaczego on to zrobil? Dlaczego, przeciez ja nic takiego nei zrobilem. Puzniej juz tylko glupota, jazda po pijanemu, zamiast ropy tankuje benzyne 95, nerwy i........i........ wyladowywane swoich emocji na rodzinie.

To zas zaczyna sie od wyzwisk i obelg... puzniej dochodzi do szarpania... czlowiek ten dzieki swej rodzinie laduje na policji na wytrzezwienowce , ktora puzniej nazywa wiezieniem. Opowiada o tym wszystkim w kolo by wyrobic opinie swojej rodzinie, ktora pragnie tylko spokoju i normalnego zycia ktore dla niej skonczylo sie dawno temu.:(.
Wracajac do domu montuje zamek w drzwiach salonu ( z bramy garazowej) . Pod pretekstem ( najpierw mnie zamkneli na policji a teraz na mnie z nozem wyskoczy) ktory wzial sie z kosmosu?? Nie to tylko poczatki mysli psychicznego czlowieka ktorego zniszczyla kasa i alkohol, i on sam.

Co dalej? Prosze bardzo.
Najpierw wymysla nie stworzone historie , ze jego syn uprawial sex z matka, jego corka robi to samo z ksiedzem, jego koleejna corka robi to na sprzataniu( przez wakacje sprzatala domki by sobie dorobic). Fajnie ?? To nie wszystko. Pije caly miesiac , zabiera pieniadze matce ktora zwalniaja. Tlumaczac sie tym, ze utrzymywal rodzine przez caly czas jak tu byli. To on ich sciagnal i on powinien zapewnic im tutaj byt.
Siostry ida do szkoly, ojciec mial 2 dni bez alkoholu, dlatego kupil im po laptopie. Tydzien puzniej zaczyna pic juz na dobre:( nie daje spac po nocach, chodzi po domu, i wyzywa kazdego, pluje na nich, podosi rece by uderzyc, chwile puzniej, "skacze" do zony ktora sie boi z nim spac. Do corek ktore ja bronia przed nim i syna ktory im pomaga. Krzyczy, ze pozabija wszystkich. Rodzina uswiadamia mu , ze ma cos z glowa i musi isc na leczenie. Jego odpowiedz brzmi : " I tak wam sie nie uda, nie zdarzycie, pozabijam was wszystkich!!"
na 2 godziny wszystko sie uspokaja, to zwierze bo to juz nie czlowiek meczy sie i kladzie sie spac....w swoim zamknietym pokoju....

Jest 4 nad ranem.... slysze tylko pisk.... i krzyk.... schodze na dol..... i slysze.... on tu wszedl z nozem w reku i chcial do mamy ..... (wszyscy spali lecz przerazeni budza sie na kazdy odglos)....
Po czym znow sie zaczyna awantura.... wyzwiska, obelgi i uniezasadnione zarzuty w strone rodziny.... KOLEJNE PIWO.... od godziny ok 5 nad ranem do 9, siedzi w salonie i gada sam do siebie....

Nastepnego dnia rodzina slyszy , ze ma wyp****lac z jego mieszkania, zabiera laptopy corkom (jedna dala mu 3000 juz, gdy kosztowal 3500) tlumaczac sie, ze ma mu oddac 1900 kr .... i nie dostanie laptopa gdy najpierw nie da mu pieniedzy.... od syna sciaga 25 tys kr za wszystko co sie da.... zone nadal wyzywa od kur***w gdy nic takiego nie zrobila....

Historia jest a wrecz toczy sie nadal... Duzo aspektow pominelem gdyz ciezko to wszystko opisac... Tak wlasnie i nie tylko wyrabiamy sobie opinie.... Jak patrze na niego... odechciewa mi sie wszystkiego... jedyne co to marzenie zeby to wszystko sie skonczylo... a on dalej pije... wiem ze to tylko problem tej rodziny. Dzwoniac na policje oczekujemy spokoju, poprawy a jest tylko gorzej, owy czlowiek widzac, ze nie naklada sie na niego zadnej kary czuje sie bezkarny. Co taka rodzina moze...??

zaliczylem kilkuletni staż w podobnych klimatach.niemile wspomnienia ktorych lepiej nie pamietac..
pozdrawiam
A.

Awatar użytkownika
djshady

Postautor: djshady » śr wrz 02, 2009 4:19 am

hmmm jak bylem mlody i *gupi* po graniu na wieczorze panienskim dalem sie odwiezc do domu przez opsobe ktora byla lekko pod wplywem i w dodatku miala mega ciezka noge, wyprzedzanie prawie na trzeciego na wiadukcie :\ Brrrrr
A co do wieczoru to tam nic glupiego nie bylo ... po prostu praca z dobra zabawa :) Za to jedno sie dowiedzialem, kobiety sa 10 * bardziej szalone od facetow szczegolnie pod wplywem :P 8)
Inne hmmm wybory mistera latino w jednym z klubow studenckich i dosc skapym stroju na sobie :D:D No cuz sam nie bylem :D

O i macie moda nieswietego :) Zycie mamy tylko jedno, sztywniakiem mozna to byc po smierci :P

Awatar użytkownika
Krzysztof Jerzyna
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof Jerzyna » śr wrz 09, 2009 8:28 pm

wsadziłem śpiącemu na kanapie chłopaczkowi rękę w kubek z wodą(wcześniej próbował zarywać do mojej Pani) :x
ريال مدريد

Awatar użytkownika
djshady

Postautor: djshady » czw wrz 10, 2009 3:04 am

jeśli skutki są takie jak myślę to niezłą pobudkę miał ten ów koleżka :)

Awatar użytkownika
rykiohyda

Postautor: rykiohyda » czw wrz 10, 2009 5:44 am

Nowy1602 pisze: Co taka rodzina moze...??

Nie potraficie go usunac z domu ?? wyrzucic? 4 osoby przeciwko 1 to duza przewaga psychiczna. Moja ciotka z dziecmi kiedys wygonili wujka. Zachlal sie w koncu i sie powiesil i wszyscy byli szczesliwi od tego momentu. Ale wczesniej zdazyl podpalic stodole. Albo Wy sie wyprowadzcie. W Norwegii to duzo prostrze niz w Polsce. Im szybciej tym lepiej. Nerwice sie bardzo trudno leczy.
"JesT rYZyKo
jEsT zaBaWA"

Awatar użytkownika
BarneyG
Admin
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Postautor: BarneyG » czw wrz 10, 2009 9:59 am

djshady pisze:jeśli skutki są takie jak myślę to niezłą pobudkę miał ten ów koleżka :)

Niestety to tylko mit :(
Polak gorszego sortu

Awatar użytkownika
Mardok

Postautor: Mardok » czw wrz 10, 2009 11:35 am

Próbowałeś? :lol:

Awatar użytkownika
BarneyG
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: BarneyG » czw wrz 10, 2009 12:05 pm

Zeby jeden raz :roll: :lol: :mrgreen:
Polak gorszego sortu

Awatar użytkownika
Krzysztof Jerzyna
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof Jerzyna » sob wrz 12, 2009 7:48 pm

BarneyG pisze:Niestety to tylko mit :(

zlał się :lol:
ريال مدريد

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”