NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Jaka najglupsza rzecz zrobilas(es) po alkoholu??

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

batman15

Re: Jaka najglupsza rzecz zrobilas(es) po alkoholu??

Postautor: batman15 » pt cze 17, 2016 1:41 pm

traveleroslo pisze:Gabis nie doceniasz mnie ;) bylo jeszcze kilka dziwnych rzeczy w moim zyciu ;) zaczne moze od takiej co mnie najwiecej kosztowala a wiec ; po tym jak nie chcieli mnie wpuscic do knajpy bo twierdzili niby ze jestem za bardzo pijany , i po malej przepychance panowie zadzwonili po politi , a ja niby chcac ich przechytrzyc polozylem sie na ulicy i zaczalem plakac i krzyczec ze mnie troszke poturbowali... niestety panowie w mundurach nie uwierzyli i obudzilem sie w najdrozszym hotelu w moim zyciu :) czyli bagatela 9000nok ;) bylo jeszcze kilka zblaznien w moim zyciu ;)

batman15

Postautor: batman15 » pt cze 17, 2016 1:45 pm

mam pytanie czy wie ktos z was czy po jezdzie pod znacznym wplywem alkocholu moga wydalic z norwegi pracuje tu 10 lat mam dom i rodzine tu bardzo zaluje tego co zrobilem teraz czeka mnie sprawa poddalem sie terapi

Awatar użytkownika
rekonstruksjon
Admin

Postautor: rekonstruksjon » pt cze 17, 2016 6:18 pm

najlepiej bys opisal cala sytuacje.
Go grab yourself a cup of tea and a digestive biscuit Gayle

bozenka76
Pochwał: 1

Postautor: bozenka76 » sob cze 18, 2016 11:28 pm

To zalezy od wielu czynnikow np od tego jakie masz pozwolenie? czy masz prace? Znam taki przypadek gdzie chcieli wydalic z kraju ale pracodawca powiedzial ze jest dobrym pracownikiem i chlop poszedl tylko do wiezienia :-)

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”