NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Muzulmanie sa wsrod nas,dlaczego w glebi duszy budza obawy?

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mrhari

Re: Muzulmanie sa wsrod nas,dlaczego w glebi duszy budza oba

Postautor: mrhari » czw cze 23, 2016 6:35 pm

A ci biedni uchodźcy nie chcą do Arabii Saudyjskiej, Kataru i innych państw regionu gdzie religia muzułmańska dominuje i czuliby się jak w domu tylko chcą do jeszcze chrześcijańskiej Europy.
Ciekawe dlaczego.
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie ale i skraca dzień roboczy.

Awatar użytkownika
lukaszrz

Postautor: lukaszrz » pt cze 24, 2016 11:44 am

czy da sie powiedziec cos nowego?
co rusz jak wsiadam w samolot to jakis pijany rodak musi powtarzac mi znowu te same dyrdymaly jak gdyby sprzedawal mi prawdy objawione

Awatar użytkownika
mrhari

Postautor: mrhari » pt cze 24, 2016 4:24 pm

lukaszrz pisze:czy da sie powiedziec cos nowego?
co rusz jak wsiadam w samolot to jakis pijany rodak musi powtarzac mi znowu te same dyrdymaly jak gdyby sprzedawal mi prawdy objawione

Zarzucasz mi że jestem lub byłem pijany pisząc posta?
Odpłacę Ci pięknym za nadobne.

Co rusz jak wsiadam w samolot to jakiś rodak musi zarzucać mi pijaństwo, wiem wówczas że ten nieborak przestał już bić swoją żonę i przestał znęcać się nad zwierzętami.
Czuję wówczas radość że przestał być takim chamem.
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie ale i skraca dzień roboczy.

Awatar użytkownika
lukaszrz

Postautor: lukaszrz » czw cze 30, 2016 1:38 pm

chodzi o to ze te same argumenty slychac po 20 razy od roznych ludzi, sa wygodne do powtarzania - tyle ze nie staja sie od ciaglego powtarzania bardziej prawdziwe

Jest to wrzucanie ludzi do tego samego worka pod haslem "muzulmanin". Mniej wiecej tak jakby rzucic a ci Polacy i Ruskie to to samo, albo jeszcze lepiej: Portugalczycy i Ruscy to jedno bo chrzescijanie i z Europy, to czemu Portugalczycy nie chca do Rosji?
Mniej wiecej tak samo jest z Syryjczykami : panstwa muzulmanskie basenu srodziemnomorskiego sa dosc umiarkowane i niezbyt ortodoksyjne religijnie. Tymczasem Arabia Saudyjska to zamordyzm i fundamentalizm islamski. Stad obywatele kraju gdzie byly kafejki z rakija, dyskoteki, fajeczki wodne, imprezy, dziewczyny sie wloczyly kabrioletami z chlopakami itd. nie chca do kraju gdzie pozamykaliby ich do wiezien, mimo ze tez muzulmanski. Zupelnie jakby rozrywkowego Wlocha chciec na sile przeniesc do Zwiazku Radzieckiego. I wzajemnie Arabia Saudyjska nie chce takich "wywrotowych" muzulmanow bo ferment im przyniosa, ludnosc glupie pomysly bedzie miala i jeszcze rzad obala.
Stad uchodzcy ciagna do Europy a nie do Arabii. To ze socjal to wiadomo, ale sa tez powyzsze powody.
Wreszcie tylko z Europy moga dzialac organizacje umiarkowanych muzulmanow walczacych o wolnosc slowa w panstwach skrajnie islamistycznych. Wrzucanie do jednego worka muzulmanow walczacych o to aby ich kraje byly normalne z islamistami jest szczegolnie krzywdzace. To zupelnie jakby w 1980 wrzucic Solidarnosc do jednego worka z komunistami i powiedziec "e to wszystko komuchy sa". W Norwegii dzialaja np organizacje umiarkowanych muzulmanow walczacych o wolnosc slowa w Iranie: http://www.diffin.net/

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”