NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Dym z żelazka-o co chodzi?

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

Latifa

Dym z żelazka-o co chodzi?

Postautor: Latifa » wt paź 22, 2013 7:04 pm

Czy ktoś z was miał podobny przypadek-kompletnie nie wiem o co chodzi?Kupiłam nowe żelazko Philipsa-podczas drugiego prasowania poza para z żelazka wycieka brunatny, śmierdzący płyn. Wszystko zostaje na ubraniach także mam wesoło:) Specjalnie kupiłam takie, ze ponoc można nalewać wody z kranu. Boję się , ze w pewnym momencie się zapali, bo to nie jest para. Widac jak się kopci z niego i zapach spalenizny. Czy ktoś z was może mi powiedzieć co się dzieje? Poprzedni Philips jakiego miałam tez pod koniec swojej żywotności dymił:) A to jest całkiem nowe, kupiłam w Elkjop.Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Re: Dym z żelazka-o co chodzi?

Postautor: KARRRAMBA » wt paź 22, 2013 7:37 pm

odnies im do sklepu
powiedz ze zepsute i juz
raz w jerni oddalem gofrownice powiedzieli mi ze jak towar ponizej 1000 koron to nawet nie wysylaja do naprawy tylko od razu na zlom
przeciez zaplacilas nalezy ci sie dobry towar
jak zgubilas kwitek z kasy, wystarczy miec wydrukowany wyciag z konta ze placilas im karta
albo chyba jeszcze lepiej jak cie maja w swoim systemie (zapisali nazwisko i adres przy zakupie) to nic nie trzeba
2 lata gwarancji i 5 lat prawa do reklamacji (nie wiem czy na wszystko) ale chyba ogolnie tak

Kucharska

Re: Dym z żelazka-o co chodzi?

Postautor: Kucharska » czw mar 03, 2016 3:57 pm

O jej to musi byc jakas poważna wada. Proponuje CI abys kupiła sobie generator pary. Łatwe i przyjemne prasowanie koszul u męża. :P

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”