Co z tym USA?

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
H-Element

Co z tym USA?

Postautor: H-Element » pt sty 01, 2016 9:44 pm

Ciągle mordują się w szkołach, supermarketach, kolorowi są prześladowani, rząd US ciągle wtrąca się na świecie w nie swoje sprawy , by odnieść korzyści
Co Wy o tym myślicie? .:mrgreen:
Zmiana programu "Kropka nad i" na "Kropka przed N". :mrgreen:

I'am laid-back !

jacekgacek

Re: Co z tym USA?

Postautor: jacekgacek » pt sty 01, 2016 10:00 pm

nie chca przyjac uchodzcow

Awatar użytkownika
Sihaja
Pochwał: 1

Postautor: Sihaja » pt sty 01, 2016 11:32 pm

Nie bardzo łapię czemu się USA czepiłeś, skoro to forum Polaków w Norwegii, mnie osobiście więcej do tego, niż komukolwiek na forum, ale bardzo proszę.
Myślę, ze się wpierniczają gdzie nie ich miejsce - choć zaczęli to ograniczać. Ale szkód już narobili.
Myślę, że wciąż kolorowi mają utrudnione życie, ot błędne koło - są biedniejsi, więc szanse na dobrą edukację mniejsze, przez co ich dzieci mniej zarabiają i są biedniejsze. Mój mąż awansował już 4 razy od kwietnia, chłopak, który przyjechał z Afryki choć naprawdę inteligentny i powinien iść wyżej jakoś się wybić nie może. (Fakt, mój mąż już na rozmowie kwalifikacyjnej zwrócił na siebie uwagę i pierwszy awans pomógł mu przepchnąć rekrutujący, więc miał ekstra szczęście, ale dalej szedł już sam. Mimo to jakoś mu żal kolegi) Gdzie indziej dodatkowe "punkty" za pochodzenie pozwalają czarnym wygrać rywalizację na stanowisko mimo braku kompetencji (Sama nie rekrutuję, ale słyszałam o kilku takich sytuacjach, w jednym przypadku tak bardzo chcieli chłopaka zatrzymać, że de facto zniszczyli mu karierę - nie dał rady i tak, a stracił mnóstwo czasu. Gdyby zrobił po swojemu mógł zajść dalej.)
Myślę, że mają wiele własnych problemów... Wystarczy fakt, ze w niektórych szkołach uczą kreacjonizmu, żeby poważnie się zastanowić, czy wszystko w tym kraju ok. Z jednej strony równość, z drugiej prawo dyskryminacyjne pozwalające ze względów religijnych odmówić komuś obsługi, czyli de facto go poniżyć choćby i w urzędzie.
Ze swojej strony wyczerpałam temat. Jestem tu tymczasowo a obywatelstwo wciąż mam polskie, mniej mnie to rusza, niż sprawy w Polsce.

jacekgacek

Postautor: jacekgacek » pt sty 01, 2016 11:41 pm

to pewnie przez GMO

Awatar użytkownika
H-Element

Postautor: H-Element » sob sty 02, 2016 11:23 am

Czy mi się wydaje, czy Ty nie głosowałaś w ostatnich wyborach ?

I'am laid-back !

Awatar użytkownika
H-Element

Postautor: H-Element » sob sty 02, 2016 11:50 am

Sihaja pisze:Nie bardzo łapię czemu się USA czepiłeś, skoro to forum Polaków w Norwegii, mnie osobiście więcej do tego, niż komukolwiek na forum, ale bardzo proszę.
Myślę, ze się wpierniczają gdzie nie ich miejsce - choć zaczęli to ograniczać. Ale szkód już narobili.
Myślę, że wciąż kolorowi mają utrudnione życie, ot błędne koło - są biedniejsi, więc szanse na dobrą edukację mniejsze, przez co ich dzieci mniej zarabiają i są biedniejsze. Mój mąż awansował już 4 razy od kwietnia, chłopak, który przyjechał z Afryki choć naprawdę inteligentny i powinien iść wyżej jakoś się wybić nie może. (Fakt, mój mąż już na rozmowie kwalifikacyjnej zwrócił na siebie uwagę i pierwszy awans pomógł mu przepchnąć rekrutujący, więc miał ekstra szczęście, ale dalej szedł już sam. Mimo to jakoś mu żal kolegi) Gdzie indziej dodatkowe "punkty" za pochodzenie pozwalają czarnym wygrać rywalizację na stanowisko mimo braku kompetencji (Sama nie rekrutuję, ale słyszałam o kilku takich sytuacjach, w jednym przypadku tak bardzo chcieli chłopaka zatrzymać, że de facto zniszczyli mu karierę - nie dał rady i tak, a stracił mnóstwo czasu. Gdyby zrobił po swojemu mógł zajść dalej.)
Myślę, że mają wiele własnych problemów... Wystarczy fakt, ze w niektórych szkołach uczą kreacjonizmu, żeby poważnie się zastanowić, czy wszystko w tym kraju ok. Z jednej strony równość, z drugiej prawo dyskryminacyjne pozwalające ze względów religijnych odmówić komuś obsługi, czyli de facto go poniżyć choćby i w urzędzie.
Ze swojej strony wyczerpałam temat. Jestem tu tymczasowo a obywatelstwo wciąż mam polskie, mniej mnie to rusza, niż sprawy w Polsce.

Dziękuję za odpowiedź, chodziło mi o to że ciągle coś się nie podoba komuś w Polsce jakby nasz kraj był najgorszym na świecie.
Ad. zakreślonego na czerwono w Twoim poście, temat jak temat, ten o pedałach i lezbijkach Ci nie przeszkadzał tu na forum, a też był luźny.

I'am laid-back !

jacekgacek

Postautor: jacekgacek » sob sty 02, 2016 7:26 pm

Awatar użytkownika
BarneyG
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: BarneyG » sob sty 02, 2016 9:27 pm

Sihaja pisze:Nie bardzo łapię czemu się USA czepiłeś, skoro to forum Polaków w Norwegii,

Ja osobiscie nie rozumiem czemu "uchodzcy ekonomiczni" wypowiadaja sie na temat przyjmowania lub nie innych uchodzcow. To takie myslenie Kalego.
Polak gorszego sortu

jacekgacek

Postautor: jacekgacek » sob sty 02, 2016 10:53 pm

uchodzcy ekonomiczni :D :D :D :D :D :D
dom bez klamek i biale myszki
ale ze daja wam internet :strach: :strach: :strach:

Awatar użytkownika
BarneyG
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: BarneyG » sob sty 02, 2016 11:13 pm

jacekgacek pisze:uchodzcy ekonomiczni :D :D :D :D :D :D
dom bez klamek i biale myszki
ale ze daja wam internet :strach: :strach: :strach:

Jacekgacek, co robisz w takim razie w Norwegii? Wmow mi, ze jestes "uchodzca politycznym"...
Polak gorszego sortu

jacekgacek

Postautor: jacekgacek » pn sty 04, 2016 7:11 pm

Obywatelki i obywatele amerykańskiego stanu Wyoming mają zakaz gromadzenia informacji o zanieczyszczeniach. Stany Zjednoczone przekroczyły kolejną granicę antydemokratycznego absurdu.

http://strajk.eu/usa-kolejne-kuriozalne ... atelskich/

jacekgacek

Postautor: jacekgacek » wt sty 19, 2016 4:52 am

http://www.youtube.com/watch?v=JDZC0sRVIZY
podwojne stardarty czy tez hipokryzja

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”