NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

ŻYJESZ ANNIKEN???

Rozmowy o wszystkim, czego nie ma w innych działach, Co Wam powiemy, to Wam powiemy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jaca2

ŻYJESZ ANNIKEN???

Postautor: jaca2 » pn wrz 11, 2017 6:05 pm

hejka :)

Czy wszystko z Tobą dobrze Ewa??? Czy nic Ci się złego nie stało podczas Irmy???

Pzdr,
"...Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa…"

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

ŻYJESZ ANNIKEN???

Postautor: Anniken » wt wrz 12, 2017 11:37 pm

Dopiero przeczytalam Twoj post. Wielkie dzieki za pamiec, Jacek :)

Ja teraz jestem w Polsce, w zeszlym roku przytargalam sie tu z moja sunia i chyba juz zostaniemy w Europie.

Z ta Irma + Katia + Jose to ciekawa sprawa i wyglada na duza scieme medialna, w ktorej zwlaszcza CNN bardzo sie stara.
Wg relacji moich znajomych i rodziny na FL, byl tam porzadny jesienny sztorm jak co roku o tej porze, a dzialania medialne i policyjno - militarne jak w stanie wojennym, sianie paniki, ewakuacja i exodus, godziny policyjne od 18.00, teraz nie chcieli wpuscic mieszkancow z powrotem do Keys, dziwna sytuacja... zbieram informacje i fotorelacje z roznych zrodel i jestem na bank pewna, ze cos tam jest off and pretty much staged.
Obrazek

Awatar użytkownika
jaca2

ŻYJESZ ANNIKEN???

Postautor: jaca2 » pn wrz 18, 2017 7:09 am

SUPER, że u Ciebie wszystko ok :) Pięknie w Europie, co? ;) p.s kiedy do Å.... wpadasz?
"...Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa…"

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

ŻYJESZ ANNIKEN???

Postautor: KARRRAMBA » pn wrz 18, 2017 6:39 pm

Koniec swiata Anniken w Europie!!!!
ja mam znajoma w key west mieszka i przynajmniej z fejsbuka widac ze to raj na ziemi, te palmy zawsze slonce itd
no fakt ze wieje, ale sie mozna ewakuowac
realnie to nie wiem bo nie bylem
A jak Polska?

Wróć do „ROZMOWY W TOKU”