KOREPETYCJE U ANNIKEN - GRAMATYKA NORWESKA LISTOPAD W CENIE PROMOCYJNEJ.
WIĘCEJ INFORMACJI Tutaj

Gdzie obejrzeć Ekstraklase?

Sport, kluby sportowe, fitness, wiadomości i wydarzenia sportowe.

Moderator: Moderatorzy

Man from Oslo

Postautor: Man from Oslo » czw wrz 08, 2016 1:14 pm

Hej :) Przebywam w Norwegii już od 4 miesięcy i nie powiem żyję i się tu dobrze i w ogóle, ale mam jeden problem. Mianowicie w Polsce byłem zagorzałym kibicem Legii i regularnie starałem się oglądać jej mecze. Teraz, w związku z emigracją jest mi o to trudniej i pozostaje mi tylko oglądanie jej meczów na komputerze. Niestety nie znam żadnych stron, gdzie mógłbym obejrzeć mecze Ekstraklasy :( Czy moglibyście mi w tym jakoś pomóc? Podać jakieś dobre strony, na których będę mógł obejrzeć polską ligę? Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc :)

MarioGdynia

Postautor: MarioGdynia » czw wrz 08, 2016 1:47 pm

Mimo, że Legi delikatnie mówiąc nie lubie to postaram ci sie pomóc. Znam ten ból jak nie da się obejrzec meczu swojej drużyny ;)
Sam osobiście korzystam z programu typu Sopcast i tam wyszukuje transmisje Ekstraklasy albo wchodzę tu: mecze.com/kategoria/pilka-nozna/ekstraklasa I tą drugą opcję szczególnie Ci polecam. Wszystkie mecze w jednym miejscu, oglądasz co chcesz ;)

Awatar użytkownika
Dahaala

Postautor: Dahaala » śr gru 21, 2016 4:48 pm

Ja oglądam w internecie. Na różnych streamach, ale jeżeli ktoś ma lepsze rozwiązanie to poproszę :)

AskaaaM

Postautor: AskaaaM » pt gru 30, 2016 1:49 pm

Jeżeli ktoś z rodziny lub znajomi mają nc+ z usługą nc+go to można na legalu na ich platformie oglądać. Ewentualnie poprosić znajomego żeby wykupili, a ty te dodatkowe koszty pokryjesz. W ten sposób masz 100 godzin oglądania nie tylko kanałów sportowych z platformy NC+

Wróć do „SPORT DLA KAŻDEGO”