Street workout

Sport, kluby sportowe, fitness, wiadomości i wydarzenia sportowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mariolcia_1
Kontaktowanie:

Re: Street workout

Postautor: mariolcia_1 » czw maja 29, 2014 10:40 am

ja nie widzialam nigdzie takich placów jak w Pl, ale sie nie rozglądałam .... boiska, lodowiska, ścieżki do biegania jeżdżenia wszędzie ale placów nie ..

Krakowiaczek

Postautor: Krakowiaczek » pt lip 18, 2014 5:59 pm

Ja się rozglądam za takimi placami za każdym razem jak jeżdżę rowerem, ale niestety ani widu, ani słychu. Owszem place zabaw są przy szkołach dla najmłodszych, ale często , według mnie, mocno zdewastowane, o dziwo zaniedbane (mnóstwo takich spotkałem). Jednak obiekty sportowe typu boiska do piłki nożnej są na każdym kroku, ale np do koszykówki już raczej rzadko, a jeśli są to zauważyłem, że obręcze pokrzywione, zniszczone (bardzo często). Sam w PL przed wyjazdem trenowałem na siłowni cross fit i interesowałem się tematyką ćwiczeń na wolnym powietrzu podciąganie na drążkach itd i nawet myślałem o zrobieniu sobie z kilku rur przed domem takiego "kwadratu" i na tym ćwiczyć ;)

adelajda80
Kontaktowanie:

Postautor: adelajda80 » pt paź 24, 2014 2:26 pm

Witam serdecznie. Rzeczywiście macie tutaj atrakcji ---hihi......................

Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego.............bardzo lubię piątki, bo jutro sobota...........

Awatar użytkownika
roland
Kontaktowanie:

Postautor: roland » śr mar 18, 2015 2:11 pm

Fakt, że gościu ze Szwecji, ale może kogoś zainspiruje do ćwiczeń :D https://www.youtube.com/channel/UCCGdeZ ... Gh21dzW0tw swoją drogą chciałbym mieć taką sylwetkę. On ciśnie i streetworkout i normalnie na siłowni.

Ja też po ćwiczeniu pod chmurką na zime przeniosłem się na siłowni. Oszczędność czasu, bo nie trzeba się tak długo rozgrzewać jak jest zimno, a i ćwiczenia inne więc bodziec do wzrostu większy i lepszą separacje można zrobić z racji lepiej izolowanych ćwiczeń na poszczególne partie.
"Gdy nie wiesz dokąd płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry" ~Seneka

Wróć do „SPORT DLA KAŻDEGO”