NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Witam serdecznie

Nowy na Forum? Zapraszamy do napisania paru słów o sobie :)

Moderator: Moderatorzy

piotreksprengel

Witam serdecznie

Postautor: piotreksprengel » ndz lut 04, 2018 3:30 am

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Nazywam się Piotrek. Obecnie mieszkam w Polsce, ale jestem zdeterminowany, by mieszkać i podjąć pracę w Norwegii :).

Mam 28 lat, pracowałem w różnych miejscach, głównie w Burger Kingu i ochronie. Jeśli chodzi o wykształcenie to jestem po dwóch szkołach policealnych - - technik informatyk - mam dyplom zawodowy oraz opiekun medyczny - nie mam dyplomu. Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe, ale przeczytałem, że jeśli chciałbym pracować jako operator wózka widłowego to i tak muszę mieć norweskie uprawnienia ;). Mam w planach pójść na studia związane ze sportem, gdyż od ośmiu lat jestem biegaczem amatorem z mniejszymi i większymi sukcesami na dystansach od pięciu km do maratonu. Planuję także zrobić kurs trenera lekkiej atletyki.

Na dzień dzisiejszy planuję wynająć jednoosobowe mieszkanie i pracować głównie w miejscach związanych z bieganiem, ze sportem itp. - o ile jest to możliwe, ale nie pogardzę też innymi pracami na początek :). Czytałem, że koszt wynajęcia pokoju jednoosobowego mieści się w granicach 3000 - 6000 koron - czy tak jest rzeczywiście w chwili obecnej?

Pragnę podkreślić, że byłem w tamtym roku w Norwegii w miejscowości Rorvik pod namiotem na 12 dni - znam realia cenowe, aczkolwiek pieniądze nie są w tej chwili dla mnie problemem. Pytanie tylko - gdzie mogę znaleźć pokój jednoosobowy w rozsądnej cenie i czy ktoś z Was może mi podpowiedzieć, gdzie mogę szukać pracy odnośnie moich kwalifikacji tudzież zainteresowań albo podać mi przydatne linki, gdzie mogę się o tym wszystkim dowiedzieć.

Bardzo serdecznie proszę Was o pomoc,

Z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam,

Piotrek

Wróć do „KĄCIK POWITALNY, BLOGI FORUMOWICZÓW”