Rejestracja CV w Norwegii - NAV, finn.no, Adecco Norge

Szukam pracy w Norwegii. Ogłoszenia poszukujących pracy w Norwegii.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
2ale2
NICK 2011
Pochwał: 1

Re: Jak zarejestrować się jako osoba poszukująca pracy?

Postautor: 2ale2 » czw mar 29, 2012 10:53 pm

Czary mary 8) forumowa wyszukiwareczko pomoz nam, pomoz , adin , dwa , tri :arrow: http://forum-norwegia.pl/viewtopic.php?p=15145#p15145
ps. przepraszam za zarcik, mam nadzieje, ze na stronce nic sie nie zmienilo, ale jesli tak to pisz :ok:
forum norwegia
....bezmyślność zabija, innych...

Nie odpowiadam na pw w temacie podatki.

mateusz21

Re: Rejestracja CV w Norwegii - NAV, finn.no, Adecco Norge

Postautor: mateusz21 » pn mar 25, 2013 11:04 am

zapisałem sie na NAV ;)

enrose

Postautor: enrose » pn maja 27, 2013 7:22 pm

Witam wszystkich!

Jestem tu od niedawna i na razie przeglądam wszystkie ważne i ciekawe wątki (a naprawdę jestem pod wrażeniem wzajemnej pomocy na tym forum!), jako że od jakiegoś czasu interesuję się językiem norweskim - zaczęłam się uczyć sama niecałe dwa miesiące temu, co skutkuje tym, że chciałabym w te wakacje (jestem studentką) pojechać tam do pracy.

I już przechodząc do sedna, chciałabym się odwołać do posta Anniken z 2007 roku w tym wątku, w którym opisuje całą procedurę rejestracji w NAV. Bardzo chciałabym się tam zarejestrować, ale mój norweski mi jeszcze na samodzielne przejście tej ścieżki nie pozwala, a formularz od 2007 roku trochę, z tego co zauważam (chyba że się mylę) się zmienił.

Zatem mam wielką prośbę- czy byłby ktoś tak miły i wspomógł znajomością języka? Wydaje mi się, że powinnam zacząć od opcji Registrer CV,a potem Jeg er på jakt etter ny jobb i dalej to już moje dane. I tu kolejne pytanie - czy mogę całą rejestrację wypełniać po angielsku?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc czy wskazówki :)

Dammian

Postautor: Dammian » pt cze 27, 2014 2:27 pm

Witam. Próbuję się zarejestrować na nav.no. Posiadam fodselsnummer, ponieważ już kiedyś pracowałem w Norwegii (2008r). Ale przy rejestracji, jeśli dobrze rozumiem, jestem proszony o dokonanie dodatkowej weryfikacji przy pomocy jakiegoś kodu. Jak to zrobić? Czy mieszkając (jeszcze) w Polsce, jestem w stanie uzyskać taki kod i zarejestrować się na navie?

tomfox34

Postautor: tomfox34 » wt sie 26, 2014 11:57 am

hej posiadam dsb I znam angielski I szukam pracy jako elektryk z 10 doswiadczeniem.próbowałem przez Adecco z Warszawy ale cos sie niby zmieniło,jesli ktos wie cos wiecej na temat tej pracy prosze o kontakt email

ppwg
Kontaktowanie:

Postautor: ppwg » śr lut 11, 2015 9:10 am

Hej .... bez norweskiego są chętni aby zatrudniać ?

leonik7

Postautor: leonik7 » ndz mar 08, 2015 11:07 am

hej mam pytania a jesli logujemy swoje cv na tej str to cv powinno byc w jezyku norweskim czy moze byc w jezyku angielskim ??

Awatar użytkownika
agnes77

Postautor: agnes77 » ndz mar 08, 2015 11:31 am

leonik7 pisze:hej mam pytania a jesli logujemy swoje cv na tej str to cv powinno byc w jezyku norweskim czy moze byc w jezyku angielskim ??

na jakiej stronie? CV mozesz umiescic i po polsku ale zmniejszasz wowczas szanse na prace, najlepiej po norwesku, jesli nie masz angielski w ostatecznosci wystarczy

wiele stron ma rubryki do wpisywania i musisz po kolei wpisywac szkole, doswiadczenie zawodowe itd

krzywy9

Re: Rejestracja CV na stronach NAV, finn.no, Adecco Norge

Postautor: krzywy9 » pt lis 20, 2015 5:24 pm

japaz pisze:Przebywam aktualnie w Norwegii,ale nie mam jeszcze pozwolenia na pobyt i na prace.Czy moge zarejestrowac sie w NAV pod adresem pod ktorym ewentualnie bym zamieszkal i ten adres podal w formularzu?

i czy jeśli będę zarejestrowany w NAV a nie wystąpie o pozwolenie na pobyt i pracę to są jakieś tego konsekwencje?

krzywy9

Postautor: krzywy9 » pn lis 23, 2015 2:19 pm

Troszkę się chyba pozmieniało przy rejestracji, czy jest szansa na zakutalizowanie 1 postu?

Wróć do „SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA SZUKAJĄCYCH PRACY”