NORWESKI - INTERAKTYWNE KOREPETYCJE U ANNIKEN. Zobacz więcej TUTAJ

Rejestracja CV w Norwegii - NAV, finn.no, Adecco Norge

Szukam pracy w Norwegii. Ogłoszenia poszukujących pracy w Norwegii.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kkasia125

Re: Rejestracja CV na stronach NAV, finn.no, Adecco Norge

Postautor: kkasia125 » śr lut 06, 2008 11:07 pm

Próbowałam zarejestrować się na NAV i utknęłam :( ,
Nie wiem co mam zaznaczyć.

Du må taste inn en legitimasjonskode neste gang du logger deg på. Dette for å sikre at ingen uvedkommende får tilgang til informasjonen du registrerer, eller benytter seg av din identitet.
- Jeg vil ha koden sendt til min folkeregistrerte adresse
- Jeg vil hente koden hos NAV
- Jeg har allerede fått legitimasjonskode:
Når fortiden ringer - ikke svar. Den har ikke noe nytt å si.

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » śr lut 06, 2008 11:13 pm

Na jakim etapie rejestracji pokazala sie ta wiadomosc?
Obrazek
http://www.forum-norwegia.pl
Nie odpowiadam na pw w temacie pracy i życia w Norge. Zapraszamy do pisania na forum.

Awatar użytkownika
kkasia125

Postautor: kkasia125 » śr lut 06, 2008 11:17 pm

Na drugiej stronie, która jest na trzy "rubryki" podzielona. Pierwsza dane, druga hasło a trzecia właśnie to co skopiowałam

Edit: Juz jest git. Zaznaczyłam złą opcję i wpadłam w panikę :oops: Ach ten norweski :wink:

olaola

Postautor: olaola » sob lut 16, 2008 1:07 am

Kochani
Moze to głupie pytanie ale czy... te informacje mogą być po ang? Podejrzewam ze nie bardzo... Piszę z Polski, dopiero szukam pracy w Norwegii. Norweskiego uczę się od niedawna, wiec samodzielne pisanie nie wchodzi jeszcze w gre, a jestem nauczycielem ang. Podejrzewam , ze musze poszukac koleżanki ze skandynawistyki zeby składnie to powpisywac... Prawda?

Awatar użytkownika
kkasia125

Postautor: kkasia125 » sob lut 16, 2008 1:27 am

olaola ja też nie znam języka ale właśnie dzięki szczegółowemu opisowi tutaj, udało mi się zalogować na Nav. Wejdź sobie na stronę nav i rób wszystko po kolei jak opisała Anniken. Nie będzie żadnych niespodzianek. Jak z czymś nie dasz sobie rady, to napisz. Przygotuj sobie informacje o swoich kwalifikacjach i preferencjach (żebyś potem mogła tylko wkleić te informacje) oraz odszukaj w forumowym słowniku nazwy zawodów, jakie cię interesują. Jak nie znajdziesz, to uderz do pogotowia translatorskiego. Powodzenia :D

Awatar użytkownika
zgredzio

Postautor: zgredzio » czw mar 06, 2008 9:19 pm

kkasia125 pisze:olaola ja też nie znam języka ale właśnie dzięki szczegółowemu opisowi tutaj, udało mi się zalogować na Nav. Wejdź sobie na stronę nav i rób wszystko po kolei jak opisała Anniken. Nie będzie żadnych niespodzianek. Jak z czymś nie dasz sobie rady, to napisz. Przygotuj sobie informacje o swoich kwalifikacjach i preferencjach (żebyś potem mogła tylko wkleić te informacje) oraz odszukaj w forumowym słowniku nazwy zawodów, jakie cię interesują. Jak nie znajdziesz, to uderz do pogotowia translatorskiego. Powodzenia :D

Czy często zdarza się, że pracodawca norweski odpowiada wysyłając propozycję pracy w związku z zamieszczonym Cv na stronach norweskich?? Prosiłbym o odpowiedź jeżeli ktoś otrzymał w ten sposób jakąś "propozycję"

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
alice271

Postautor: alice271 » pn mar 24, 2008 10:34 pm

Próbuje zarejestrować cv mojego męża na stronie http://www.ulsteingroup.com i utknęłam w jednej zakładce ( niestety są to pola wymagane), jest tam napisane ang. elected offices etc. ( czyli wybrane stanowisko),a po norwesku- verv o.l.( czyli jak już tu znalazłam- sprawowana funkcja), do tego są konieczne do podania daty od i do,a także (lub) taki kwadracik przy którym jest napisane: ang. current post ( czyli chyba bieżąca pozycja), po norwesku naverande verv- to już nie wiem co znaczy.
I czy ktoś może wie o co im może chodzić? czy mam wpisać jakie chcę stanowisko sprawować ( ale te daty to bez sensu), czy to co zajmuję obecnie ( ale tu data do...też dziwne), no i jeśli mąż jest bezrobotny to czy mogę to tam wpisać, czy na osobę bezrobotną będą patrzeć w Norwegii nie za dobrze?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kkasia125

Postautor: kkasia125 » wt mar 25, 2008 12:23 am

Daty od - do są podane w momencie, gdy podajesz dotychczasowy przebieg pracy, czyli w jakim czasie i na jakim stanowisku pracowałaś wcześniej.

Awatar użytkownika
alice271

Postautor: alice271 » wt mar 25, 2008 10:52 am

No właśnie chodzi o to, że pola, gdzie był opis stanowisk wykonywanych w życiu był już wcześniej ( przepraszam, zapomniałam napisać),a tu są tylko te pola co opisałam ( nie ma czegoś takiego- dodaj następne, więc jest to coś w liczbie pojedynczej) :?:
Obrazek
Obrazek

Izabela24

Wyższe na NAV

Postautor: Izabela24 » śr kwie 02, 2008 8:00 am

witam forumowiczów:) mam 2 pytanka :)
Doszlłam przy rejestracji Nav do wykształcenia wyzszego ,i nie wiem co dalej :( :(
Tam trzeba zaznaczyc typ uczelni , Ukończyłam IKF (wychowanie fizyczne) na Uniwersytecie szczecińskim , BYły to studia magisterske, trwające 4,5 roku.Ii nie wiem która z opcji zaznaczyć:)
A po drugie, czy w ogóle mam pisac że mam wyzsze , boje sie żę nawet do miotły mnie nikt nie bedzie chccial wziąść , slyszalam że nie chcą zatrudniać bo tak czy inaczej szybko zmenię prace :)
pozdrawiam kochanych forumowiczów,
z gory dzięki za odpowiedz:)

BASIEK
Kontaktowanie:

Re: Wyższe na NAV

Postautor: BASIEK » czw kwie 03, 2008 11:21 am

czesc! niestety nie umiem ci pomoc, ale pisze poniewaz mam ten sam problem:) jest to moment przy wypelnianiu tego CV przez ktory nie potrafie przebrnac. W momencie jak wpisuje swoje wyksztalcenie (rowniez wyzsze) nastepuje zwrot i pojawia sie napis, zeby wybrac z listy podanej ponizej:( niestety nie wiem jak to przejsc. gdybys jakims cudem przebrnela przez to CV bardzo prosze o pomoc. Jesli bys moga to napisz tu lub na privi jak tego dokonalas?:) oczywiscie tez bede sie starac i jak cos sie ruszy do przodu, dam znac
z gory dziekuje
i serdecznie pozdrawiam

Awatar użytkownika
kkasia125

Re: Wyższe na NAV

Postautor: kkasia125 » czw kwie 03, 2008 11:29 am

Dziewczyny tam są takie "grupy", np "medycyna, pielęgniarstwo..." - "psychologia, religia..." - "ekonomia, administracja..." itd. Dokładnie nie wiem, bo nie znam norweskiego. Jak wybierzecie, którąś z tych "grup", to rozwija się kolejna lista. Wrzućcie do Pogotowia Translatorskiego, to co was interesuje.

Wróć do „SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA SZUKAJĄCYCH PRACY”