NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Szukam pracy jako ciesla/stolarz

Szukam pracy w Norwegii. Ogłoszenia poszukujących pracy w Norwegii.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

scottadkins85

Postautor: scottadkins85 » śr wrz 20, 2017 5:38 pm

Witam wszystkich. Wie ktos moze o jakies firmie budowlanej, ktora potrzebuje do pracy ciesli/stolarzy? Krotko o mnie. Mam 32 lata, pochodze z okolic Wadowic, tj.woj. Malopolskie. Pracowlem 2,5 roku w Norwegii jako ciesla, przy budowie domow od podstaw plus do tego mam doswiadczenie wyniesione z Polski. Znam komunikatywnie j.angielski, mam prawo jazdy kat.B , jak rowniez posiadam wlasny samochod zarejestrowany w Norwegii. Mam tez wszystkie dokumenty potrzebne do podjecia pracy na terenie tego kraju. Nie posiadam zadnych nalogow. Alkohol, tylko okazjonalnie. Uwielbiam za to sport, wedkowanie, przyrode, turystyke I oczywiscie wedkarstwo:) Za jakakolwiek pomoc z gory dziekuje i postaram sie jakos odwdzieczyc. Pozdrawiam

szumczyk

Postautor: szumczyk » pn paź 16, 2017 10:52 pm

Witam, jesli nadal jest Pan w poszukiwaniu pracy prosze o przeslanie CV na adres ms@handverkspartner.no Obecnie poszukujemy stolarzy, a mamy dwuletni projekt dla najlepszych. Praca u wymagajacego klienta. Posiadamy rowniez w zleceniach wlasne prywatne mieszkania czym roznimy sie od wiekszosci agencji.

Wróć do „SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA SZUKAJĄCYCH PRACY”