Telewizja w Norwegii

Telefon, oprogramowanie i gry komputerowe, problemy z komputerem, tv

Moderator: Moderatorzy

Kamil R

Re: Telewizja w Norwegii

Post autor: Kamil R » sob paź 19, 2019 3:20 pm

Dobra, wczesniej pytalem o serwis - nikt nie mogl pomoc, to moze ja wniose cos do dyskusji bo jestem po malych testach. A wiec, jesli ktos szuka serwisu z polska telewizja przez internet - nie mylic z IPTV! to moge polecic hejo.tv - korzystam juz drugi tydzien i z całą pewnościa moge pwpoiedziec ze bardzo solidny serwis z wszystkimi sportowymi kanalami - na nich mi akurat najbardziej zalezy.
Maja tez widze filmy i seriale - ale ja raczej ogladam sport takze nie wypowiem sie jaka jest ich iosc czy tez dostepnosc premier nowych. Tu moze ktos inny sie wypowie.

BaRyBa

Post autor: BaRyBa » ndz paź 20, 2019 9:52 pm

Moim zdaniem, to za drogi ten kanał li tylko by oglądać jakieś polskie badziewia.
Co zaś do filmów pełnometrażowych to też żadne AH i OH.
To wszystko i to za darmo, można znaleźć na innych darmowych kanałach filmowych.
A już lojalnościówka by otrzymać parę dni za darmo, to totalna żenada tego kanału.

Kamil R

Post autor: Kamil R » sob paź 26, 2019 5:50 pm

Ja tez polskich kanalow tam nie ogladam poza Sportowymi oraz Discovery - ale moim zdaniem nie znajdziesz nic innego w tej cenie. Poza tym ja dzis tam bede ogladal Fame MMA 5 bez dodatkowych oplat bo maja to dla swoich uzytkownikow - jak dla mnie jest OK.

ODPOWIEDZ