NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Reklamacja vs Gwarancja w elektronice

Telefon, oprogramowanie i gry komputerowe, problemy z komputerem, tv

Moderator: Moderatorzy

van der Chrzaszcz

Postautor: van der Chrzaszcz » czw mar 15, 2018 12:19 pm

Czy ktos z Was przerabial reklamacje sprzetu elektronicznego w praktyce? Sypnela mi sie komorka 4 miesiace po 2letnim okresie gwarancyjnym. Mam prawo do 5 lat reklamacji wiec zareklamowalem do sprzedawcy czyli CDON. Skep wyslal do serwisu, tam wydali raport w ktorym stwierdzaja, ze usterka telefonu nie byla podczas sprzedazy i telefon jest po okresie gwarancyjnym wiec moga go naprawic za 3700, mam 14 dni na decyzje. Nigdzie nie stoi, ze usterka wynikla z powodu wadliwego uzytkowania (telefon nie byl upadniety, "topiony" , uzywany jako serwer itp.). Tak sie zastanawiam co dalej? Szarpac sie z CDON o naprawe, odpuscic, nie bardzo wiem co mozna uzyskac z reklamacji?

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Postautor: KARRRAMBA » czw mar 15, 2018 8:54 pm

A co to za usterka?

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

Postautor: KARRRAMBA » czw mar 15, 2018 11:46 pm

Ja bylem ze stara nokia bo przestala chodzic. I mi nie uznali bo monitor byl pekniety. Ja im tlumaczylem ze to nic wspolnego i ze to juz dawno sie stalo.. Nic nie dalo.

van der Chrzaszcz

Postautor: van der Chrzaszcz » pt mar 16, 2018 9:20 am

Nie chodzi mi o mechaniczna usterke, bo takie wynikaja z niewlasciwego uzytkowania. U mnie przestalo dzialac wifi i bluetooth. Myslalem, ze to soft wiec przeinstalowalem androida ale nic nie pomoglo. Poza tym telefon dzialal normalnie. Troche drogo 3700 za naprawe wifi :) ale to chyba wchodzi w gre wymiana plyty glownej w telefonie.

Wróć do „KOMPUTER, INTERNET, TELEFON, TV”