Tabletki odchudzajace

Usługi medyczne w Norwegii, świadczenia chorobowe, kosmetyka, spa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Alchemilla

Re: Tabletki odchudzajace

Postautor: Alchemilla » śr wrz 01, 2010 7:50 am

a gdzie zamawialas thyroburn? w sieci i poza nia jest mnostwo sklepow z odzwkami i suplementami - chcialabym trafic do jakiegos sprawdzonego, zeby nie narobic sobie problemow :)
... kiedy dorosnę, chciałabym być małą dziewczynką ...

Joketefeta_1

Postautor: Joketefeta_1 » śr wrz 01, 2010 8:54 pm

Zamowilam na allegro i przyslali mi do norwegii bez zadnych problemow, jestem z niego bardzo zadowolona, do tego dodaja miernik tluszczu , wiec lykasz i mierzysz ile mniej :), pozatym maja jeszcze inne srodki bardziej skuteczne podobno, ale mysle, ze nie nalezy przesadzac :)

Joketefeta_1

Postautor: Joketefeta_1 » śr wrz 01, 2010 8:58 pm

ech, zapomnialam dopisac, jeszcxze jest cos takiego jak herbalife, cena taka sama jak w polsce, produkt na bazie naturalnych skladnikow, proszek rozrabia sie w szklance mleka, i wraz z tym mlekiem ma 200 kalorii i bardzo duzo kilodzuli, moze sproboj najpierw tego, zastepujac kolacje, albo 2 posilki dziennie, teraz stosuje to wieczorkami, jest naprawde syte no i przedewszystkim zdrowe, jak bedziesz miala jakies pytanka to pisz, u posrednika kupuje herbalife za 327-350 koron

Awatar użytkownika
Alchemilla

Postautor: Alchemilla » śr wrz 01, 2010 9:08 pm

ja sie na tym nie znam wcale, ale ten juz brzmi dla mnie ekstremalnie i wystarczajaco.
a nie czujesz sie po tym nacpana? w sensie, ze nie nabierasz jakies podejrzanego powera, albo wyjatkowej czy wrecz niezdrowej skrupulatnosci i zacietosci w dzialaniach? :)

herbalife znam i stosuje nawet. czasem. mnie meczy ze to takie slodkie ... tzn, on dobry jest, ale po 5 dniach jak mam znowu wypic/zjesc (bo czesto rozrabiam proszek z jogurtem i dosypuje musli - kalorii to ja zdecydowanie nie licze) to cos na sniadanie to robi mi sie niedobrze i stanowczo zadam czegos slonego i sie na to rzucam ;)
natomiast herbatka z herbalifu nie dziala na mnie wcale ...
za to fajne jest to aquaslim - http://www.aquaslim.pl/ :)

Joketefeta_1

Postautor: Joketefeta_1 » czw wrz 02, 2010 5:28 pm

Czuje sie dobrze, nie zauwazylam zebym czula sie inaczej jak przed stosowaniem spalacza tluszczu, zaznaczylam, ze biore mniejsza dawke, niewiem jak jest po tej maxymalnej, ale mysle, ze tez ok.gdyby mialo byc cos nie tak, to wydaje mi sie, ze juz te 4 tabletki dziennie daly by o sobie znac.z herbalifu pijam sunnere maltid nutritional shake mix vaniliowy i mi osobiscie smakuje i sie nie znudzil.tego spalacza tluszczu mozesz tez poszukac w norweskich sklepach z odzywkami, wydaje mi sie ze powinien byc bo to taki ogolnie dostepny:)

Awatar użytkownika
djshady

Postautor: djshady » pt wrz 03, 2010 4:00 am

joketefeta a mozesz powiedziec jaki jest wynik w kg tych diet i dopalaczy jakie stosujesz na dlugim dystansie ( roczek )

Awatar użytkownika
Alchemilla

Postautor: Alchemilla » pt wrz 03, 2010 7:50 am

Joketefeta_1 pisze:[...]tego spalacza tluszczu mozesz tez poszukac w norweskich sklepach z odzywkami, wydaje mi sie ze powinien byc bo to taki ogolnie dostepny:)

probowalam go wygooglac na norweskich stronach, ale nic sie nie znalazlo

Joketefeta_1

Postautor: Joketefeta_1 » pt wrz 03, 2010 8:24 pm

To nie dopalacze tylko spalacze :), ja nie mialam nadwagi i za bardzo z czego schudnac, tylko tluszczyk na bidrach i brzuchu ale znikl po spalaczu i wraz z basenem uformowaly sie w zamian miesnie , w kilach sie to nie zminilo za wiele, bo tylko 2 kilo, albo az :), herbalife stosuje dla zdrowia aby nie pakowac w siebie zbednych kalorii na wieczor, u tych osob, ktore maja troszke kilo wiecej z pewnoscia te 2 produkty dadza szybko efekty.

qwerek
Kontaktowanie:

Tabletki odchudzajace

Postautor: qwerek » pn lip 10, 2017 10:13 pm

uważam, że tabletki na odchudzanie są złym wyborem, na początek należy udać się do dietetyka i całą dietę mądrze rozpisać :)
Tutaj znajdziesz odpowiedniego dietetyka szukamdietetyka.pl

Wróć do „ZDROWIE I KOSMETYKA”