E 112

Usługi medyczne w Norwegii, świadczenia chorobowe, kosmetyka, spa

Moderator: Moderatorzy

piter1107

E 112

Postautor: piter1107 » ndz mar 12, 2017 11:29 am

Może ktoś wie jak wygląda procedura wniosku E112 -planowa operacja w PL
Miałem artroskopie kolana w marcu 2016
Kolano nadal boli , od marca (po zabiegu z marca) do listopada 2016 miałem 3 razy robiony MR i opisy za każdym razem mówiły że jest coraz gorzej
W okresie kwiecień -grudzień miałem 5 wizyt u 3 rożnych ortopedów i diagnoza że OK a na opisach z MR pisze co innego
W czerwcu ortopeda kazał mi kupić rower i jeździć - to ci pomoże
W grudniu ortopeda na wizycie pyta czy kupiłem rower i czy jeżdżę oraz że artroskopii nie wykonuje się dwa razy , ponownie jak w moim przypadku
BZDURA !!!!
Byłem teraz w PL na konsultacji - ortopeda obejrzał wszystkie CD z MR i za głowę się złapał ,,, dlaczego ci nie zrobili ponownego zabiegu w NO , widać że masz rozwalone kolano , czy tamten nie widzi tego , 2 nawet ma potwierdzenie w opisach z MR że jest żle , studenci na 3 roku medycyny są wstanie to zdiagnozować u ciebie ""

Pytanie względem E112
3.Nødvendig dokumentasjon som du må leggje ved søknaden
a) - Erklæring frå behandlande lege
b)- Dokumentasjon som viser at du ikkje har fått adekvat behandling innan
medisinsk forsvarleg tid.

O co dokładnie chodzi w tym 3 punkcie i a), b)
Z góry dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
Mardok
Pochwał: 1

E 112

Postautor: Mardok » pn mar 20, 2017 1:15 am

3. Dokumenty, które musisz przedstawić w formularzu:
a) zaświadczenie od lekarza prowadzącego (nie jestem tylko pewna czy chodzi od lekarza z Polski czy z Norwegii).
b) dokumentacja, która pokazuje, że nie miałeś odpowiedniego leczenia w wymaganym medycznie czasie.

piter1107

E 112

Postautor: piter1107 » pn mar 20, 2017 11:45 am

Dzięki
b) ? tylko skąd te papiery , mam jedynie skierowania do różnych ortopedów (4 wizyty łącznie w 2016 )

Dowiedziałem się że ci 2 ortopedzi co ja byłem i oni stwierdzili że jest wszystko u mnie OK
Pierwszy podczas operacji krengosłupa uszkodził człowiekowi nerw i po tym twierdzi że jest wszystko OK , człowiek wylądował u polskiego ortopedy i miał 2 operacje
Drugi - 3 wizyt u niego on nic widzi u dziewczyny , polski ortopeda już miała 2 operacje i czeka na trzecią - pozrywane nerwy , ścięgno
To koszmar jak oni leczą
Jacek

Wróć do „ZDROWIE I KOSMETYKA”