NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Nie płacenie prądu

Sprawy finansowe i mieszkaniowe, informacje, formularze, koszty utrzymania w Norwegii.

Moderator: Moderatorzy

kudi

Nie płacenie prądu

Postautor: kudi » pn maja 15, 2017 8:08 pm

Witam serdecznie, od stycznia do kwietnia wynajmowałem dom od trochę chorej umysłowo Pani. W kontrakcie miałem zawarte że prąd mam płacić ja i owa pani miała zgłosić do dostawcy mnie i miała dawać mi rachunki lecz tego nie zrobiła, ja wyprowadziłem sie z tego domu pod koniec marca i nie wiem co mam teraz zrobić, czy przyjdą do mnie jakoś te rachunki za prad? dodam że mam spisany licznik przy wprowadzeniu się i po wyprowadzeniu.

bozenka76
Pochwał: 1

Nie płacenie prądu

Postautor: bozenka76 » pn maja 15, 2017 11:18 pm

No to skoro pani tego nie zrobila to ty nie dostaniesz rachunku i nie masz komu placic.Czekaj az samo sie cos wyjasni ;-)

kudi

Nie płacenie prądu

Postautor: kudi » wt maja 16, 2017 6:02 pm

No właśnie znajomi też tak mówią że ona to powinna zrobić i mi dostarczyć rachunek.. Podczas mieszkania u niej przypominałem jej oraz jej mężowi i mieli to załatwić i to trwało aż się wyprowadziłem i ten rachunek został a do mnie nic nie przyszło. Dzięki Bozenka76

Wróć do „BANKI, FINANSE I MIESZKANIE”