Eurovision 2016 a szansa dla Polski

Kultura i sztuka, Literatura, Hobby, Polecana Muzyka, Kino, Humor

Moderator: Moderatorzy

Zagłosujesz na “Color of your life” w Sztokholmie?

Czas głosowania minął pt maja 20, 2016 12:23 pm

Tak
3
43%
Nie
4
57%
Nie wiem
0
Brak głosów

Liczba głosów: 7

URD

Eurovision 2016 a szansa dla Polski

Postautor: URD » śr kwie 20, 2016 12:23 pm

Nie wszyscy w gorączce życia codziennego mają czas myśleć o festiwalu muzycznym Interwizji. W tym jednak roku reprezentant Polski Michał Szpak wykonujący piosenkę «Color of your life», ma wielkie szanse na bardzo dobry wynik. W promocyjnych występach w Amsterdamie, w Izraelu i w Londynie opinia publiczna była mile zaskoczona jego mozliwosciami wokalnymi.

Warto też zacytować opinię portalu goodeveningeurope.net odnośnie występu w Izraelu: "Najlepszy występ, kropka: Michał Szpak z Polski. Co do licha wsypali temu chłopakowi do wody? Jest absolutnie fantastyczny! Teraz uświadomiliśmy sobie, że jest nie tylko polskim Jackiem Sparrowem, ale też polskim Placido Domingo. Co za wspaniała kombinacja!"

Impreza odbędzie się w Sztokholmie. Polski występ odbedzie sie 12 maja 2016. Bedzie to pόłfinał. Od ilości głosόw telewidzόw zależy, czy Polak przejdzie do finału 14 maja 2016.

Kazdy glos jest na wagę złota, tym bardziej, źe Michał Szpak startuje jako drugi, a jest to bardzo niekorzystne miejsce. Pomimo tego, że Michał Szpak śpiewa świetnie, z rόżnych względόw (o ktόrych nie chciałabym pisać), trudno będzie uzyskać większe poparcie od innych państw. Głosy od nas będą się jednak liczyć.

Mnie się podoba jego wykon i zagłosuję na niego. A jakie jest Wasze zdanie?

Chciałam nakierować do ciekawych stron, ale jest to mόj pierwszy post i dlatego nie mam jeszcze prawa do umieszczania linkόw.

Pozdrawiam i będzie mi bardzo miło, jak odpowiecie na mόj post.

JacekB

Re: Eurovision 2016 a szansa dla Polski

Postautor: JacekB » śr kwie 20, 2016 3:50 pm

Szpak i jego piosenka są super !
Niestety głosowanie w Norwegii może byc znowu nie fair ponieważ dwa lata temu moje smsy doszły po zakonczeniu głosowania a wysłałem je dużo, dużu wczesniej :(

URD

Postautor: URD » śr kwie 20, 2016 9:33 pm

JacekB pisze:Szpak i jego piosenka są super !
Niestety głosowanie w Norwegii może byc znowu nie fair ponieważ dwa lata temu moje smsy doszły po zakonczeniu głosowania a wysłałem je dużo, dużu wczesniej :(

To mnie zmartwiłeś. W zeszłym roku wysłałam sms na panią Kuszyńską, nie pamiętam jednak kiedy i czy wogόle dostałam potwierdzenie. Teraz jednak bardzo bym chciała, źeby nasz reprezentant nie przepadł w tłumie rytmicznych dźwiękόw i porywających show. Nasza ballada uwaźana jest przez wielu za nudnawą, staromodną i patetyczną. To w zasadzie wokal Michała, zwłaszcza na źywo, sprawia, źe jest ona zauwaźalna. Ja teź nie bardzo wierzę w te systemy głosowania. Moźe jednak w tym roku pόjdzie trochę sprawniej.

Awatar użytkownika
rekonstruksjon
Admin

Postautor: rekonstruksjon » śr kwie 20, 2016 9:43 pm

Pamiętam że beciarze dawali Polsce miejsce w pierwszej piątce w przypadku Margaret. Jednakże nie popisała się na preselekcjach i przegrała. Sam Szpak jako artysta potencjał ma ale utwór faktycznie dla mnie paskudnie patetyczny. Jeśli znajdę czas i nie będę na nocce obejrzę i tak.

natomiast głos Szpaka to zupełnie inna historia :love:
Go grab yourself a cup of tea and a digestive biscuit Gayle

URD

Postautor: URD » śr kwie 20, 2016 10:13 pm

rekonstruksjon pisze:Pamiętam że beciarze dawali Polsce miejsce w pierwszej piątce w przypadku Margaret. Jednakże nie popisała się na preselekcjach i przegrała. Sam Szpak jako artysta potencjał ma ale utwór faktycznie dla mnie paskudnie patetyczny. Jeśli znajdę czas i nie będę na nocce obejrzę i tak.

natomiast głos Szpaka to zupełnie inna historia :love:

Tak, lata upływają, a potencjał wokalny się marnuje. Michał Szpak nie ma niestety w swym repertuarze piosenek, ktόrymi mόgłby oczarować świat. Nie rozumiem, czemu nikt nie napisze dla niego odpowiedniej piosenki z dobrym tekstem i aranźacją.

Awatar użytkownika
rekonstruksjon
Admin

Postautor: rekonstruksjon » pt kwie 22, 2016 12:02 am

Niestety :(

URD

Re: Muzyka norweska i inna -"moniha"

Postautor: URD » pt kwie 22, 2016 9:46 pm

Ja teź byłam pod duźym wraźeniem Neverending Story – filmu i piosenki.
Mnie kilka zdjęć młodszego jeszcze Michała Szpaka przypomniało do złudzenia Atreyu.
Tak przy okazji, przydało by się wesprzeć Polaka na Eurowizjii 2016 w Sztokholmie.
Wykonuje swietnie ten swόj utwόr. Linkόw niestety nie mogę jeszcze przesyłać, jestem zbyt nowa na forum.

JacekB

Re: Muzyka norweska i inna

Postautor: JacekB » pt kwie 22, 2016 10:12 pm

Mysle że Szpak ma spore szanse

Awatar użytkownika
rekonstruksjon
Admin

Re: Muzyka norweska i inna

Postautor: rekonstruksjon » sob kwie 23, 2016 10:35 am

Jak się postara chłopak to da radę i to osiągnąć. Odnoszę wrażenie że coraz więcej Europejczyków wyraża niezadowolenie z dziwactw pokroju Konczyta, więc... :P Przeniosę posty

JacekB

Postautor: JacekB » sob kwie 23, 2016 12:05 pm

A co "Konczyta" ma wspólnego ze Szpakiem ?
I dlaczego ma on zaraz być dziwactwem ?? Znalazł facet sposób na zarabianie, dobrze się w tym czuje i przede wszystkim nikomu nie szkodzi .

Awatar użytkownika
rekonstruksjon
Admin

Postautor: rekonstruksjon » sob kwie 23, 2016 12:11 pm

Chyba sie zle wyrazilam. Dla mnie Szpak Konczyta nie jest, w sensie jego ewentualny sukces nie bedzie podbity byciem drag queen. Do dragow nic nie mam (obracam sie w podobnym towarzystwie czasami), jednak meczy mnie powszechny sensacjonalizm i promowanie sie na patrz na mnie jaki ja tolerancyjny i milosny jestem. To jest mocno niezdrowe dla obu stron. Umiar przede wszystkim. :P

Nie ma to jak potrzebowac isc na korki z polaka :oops:

Awatar użytkownika
GTRx

Postautor: GTRx » ndz maja 01, 2016 6:44 pm

Szpak śpiewa bardzo dobrze, ma super głos. Wygląda i zachowuje się hmm tak jak lubi, mi nic do tego. Cieszę się, że Margaret nie będzie nas reprezentowała. Wszędzie jej pełno, a i talent (moim zdaniem) znikomy.

Wróć do „ROZRYWKA, HOBBY, MUZYKA, HUMOR”