Tarcza antyrakietowa

Nowości z Norwegii i ze Świata. Codzienny przegląd prasy, dyskusje.

Moderator: Moderatorzy

Dr. Julia

Tarcza antyrakietowa

Postautor: Dr. Julia » śr lut 28, 2007 9:29 pm

malgosia22 pisze:Co myślicie o umieszczeniu w Polsce amerykańskiej tarczy antyrakietowej?
Czy to wzmocni bezpieczeństwo Polski czy wręcz przeciwnie narazi kraj na większe zagrożenie terrorystyczne?
Rosja jest zdecydowanie przeciwna temu pomysłowi ....

wiadomosci.onet.pl/6915,temat.html

joed pisze:A co Rosji do tego ???

bacawitkiewicz pisze:Jeżeli mam wybierać to wolę być po zachodniej stronie muru niż po wschodniej.

nasturcja pisze:
bacawitkiewicz pisze:Jeżeli mam wybierać to wolę być po zachodniej stronie muru niż po wschodniej.

:) zwlaszcza, ze po wschodniej juz bylismy
i wspomnienia wiekszosc ma niestety czarno-biale;-)

malgosia22 pisze:

ja podobnie :D ale czy zagrożenie terrorystyczne w Polsce nie wzrośnie , bo mnie sie wydaję , ze tak :pale:

bacawitkiewicz pisze:Może się pojawią wreszcie w Polsce jakieś czerwone brygady i zajmą się naszymi świętymi i przeuczciwymi politykami i innymi świętymi krowami.

nasturcja pisze:jako daltonistka po przejsciach oswiadczam, ze czerwony ostatnio zle mi sie kojarzy;-)

a serio, to obawiam sie, ze szara masa przecietnosci i rezygnacji wchlonie kazdy kolor.

bacawitkiewicz pisze:Ojej jej jej jej :!:

I czy to się kiedyś zmieni?

A jeśli tak to kiedy?

nasturcja pisze:nie mam pojecia, poki co zamiast kolejnych wcielen Pilsudskiego mamy Samozwancze Szwadrony Sexu czyli Leperiade ;)

i nic nie wskazuje na to, ze ktokolwiek poczciwy dostapiwszy zaszczytu stolka wladzy, na wysokosci tego stolka nie zmieni twarzy, na swiniski ryj chciwosci...

( post powyzszy nie jest osobista wycieczka w strone swin )

bacawitkiewicz pisze:
nasturcja pisze:nie mam pojecia, poki co zamiast kolejnych wcielen Pilsudskiego mamy Samozwancze Szwadrony Sexu czyli Leperiade ;)

i nic nie wskazuje na to, ze ktokolwiek poczciwy dostapiwszy zaszczytu stolka wladzy, na wysokosci tego stolka nie zmieni twarzy, na swiniski ryj chciwosci...

Poezja 8)

joed pisze:Powiem wiecej to nie poezja ale szczera do bolu prawda.
A z Pilsudzkim to bym uwazal bo na niektorych dziala jak czerwona plachta na byka ........
I znowu ta czerwien ........
Ja chce tarczy albo lepiej 82 dywizji w Polsce !!!

bacawitkiewicz pisze:

Poezja 8)

nasturcja pisze:a Rydzyk na to;
Tarcza czy Taca
oto jest pytanie :lol:

ja przepraszam, jesli ktos poczuje sie urazony wycieczka w przenajswiatszy krag Radia Maryja, ale mnie jakos kraj nasz i ta scena w nim politycznie senna z kabaretem wciaz tych samych zmiennych kojarzy;)

joed pisze:No nie zmiany jednak sa.Nasze tzw. krajowe elity ze zgoza stwierdzily ze w wyborach sila razenia moherowego beretu jest taka sama jak komorki za 4 tys zlotych :D :D :D

nasturcja pisze:a Rydzyk na to;
Tarcza czy Taca
oto jest pytanie :lol:

ja przepraszam, jesli ktos poczuje sie urazony wycieczka w przenajswiatszy krag Radia Maryja, ale mnie jakos kraj nasz i ta scena w nim politycznie senna z kabaretem wciaz tych samych zmiennych kojarzy;)

Aurinko pisze:Ale ci Amerykanie nas wykorzystuja :evil:
Te tarcze rakietowe to podobno towar wymienny za zniesienie wiz dla naszych obywateli :x
Ale oni i tak tych wiz nie zniosa...

joed pisze:Witam,
To twierdzenie zawarte w jakims blogu oddaje chyba istote rzeczy :D
" jak widze kto jest przeciw to ja jestem za ..."
Te zabawki podobno chcemy dostac w zamiam
army-technology.com/projects/thaad/

wnuczka.rzeźnika

Postautor: wnuczka.rzeźnika » wt mar 06, 2007 11:22 am

Niemcy poprą plany budowy tarczy antyrakietowej w Polsce w zamian za przychylność Polski do niemieckiego projektu eurokonstytucji

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=13562

Wróć do „WIADOMOŚCI NORWEGIA I ŚWIAT”