problem z Nav

Pracownik w Norwegii, Przedsiębiorca, Przepisy, Podatki, Formularze, Swiadczenia, Urlopy, itp.

Moderator: Moderatorzy

kiniusia1234

problem z Nav

Postautor: kiniusia1234 » ndz lis 06, 2016 2:25 pm

witam
mam problem z Nav?
odmawia mi wypłaty chorobowego.
pracowałam w Norwegii po przylocie do polski udałam sie do lekarza stwierdzono przepuklinę brzuszną,poinformowałam o tym pracodawcę (polskiego)
że mam skierowanie do szpitala.
Po ustaleniu terminu na zabieg udałam sie na badania potrzebne do zabiegu okazało się że jestem w ciązy,pracodawca rozwiązał ze mna stosunek pracy podczas mojego pobytu w polsce nie wypłacił naleznych 16 dni chorobowego a Nav do dnia dzisiejszego nie wypłacil nic,pomimo tego ze całą dokumentacje dosłałam i mam potwierdzenia,zwolnienia z polski wysyłane przez Zus.
Pisałam pisma wielokrotnie na które nie dostała do dziś odpowiedzi.
Kontaktowałam się z Jurk i też nic nie pomogli bo odpisali to samo co Nav twierdząc ze niedosła,lam dokumentów na czas.
Co robić w takiej sytuacji ?czy ktoś się orietuje?jesli tak to proszę o jakiekies wytyczne gdzie pisac i co robić!
serdecznie dziękuje.
jestem tu nowa wiec nie wiem jak się jeszcze po tym portalu poruszać,przepraszam.

kiniusia1234

problem z Nav

Postautor: kiniusia1234 » ndz lis 06, 2016 2:26 pm

jesli jest ktos w stanie doradzic pomoc w tej sprawie prosze na email: kiniusia1356@interia.pl
dziekuje.

Awatar użytkownika
KARRRAMBA
Pochwał: 1
Kontaktowanie:

problem z Nav

Postautor: KARRRAMBA » pn lis 07, 2016 5:40 pm

a kiedy te dokumenty mialy dojsc i o ile za pozno doszly?
a jak doniesiesz jeszcze raz dokumenty to co?

bozenka76
Pochwał: 1

problem z Nav

Postautor: bozenka76 » pn lis 07, 2016 8:09 pm

No niestety ale Nav nie chce placic za polskie zwolnienia i dlatego robi problemy zaslaniajac sie tym ze nie dostal dokumentow.Walka z nimi to walka z wiatrakami.Najlepiej jak bys osobiscie poszla i wszystko im pokazala.

ANKA3

problem z Nav

Postautor: ANKA3 » śr lis 09, 2016 11:25 pm

wysyłas oswiadczenia do zagranicznych zwolnieni lekarskich?

Wróć do „PRACOWNIK, PODATKI, PRZEPISY”