rozliczenie z podatkiem

Pracownik w Norwegii, Przedsiębiorca, Przepisy, Podatki, Formularze, Swiadczenia, Urlopy, itp.

Moderator: Moderatorzy

martinmkssms

rozliczenie z podatkiem

Postautor: martinmkssms » pt wrz 29, 2017 11:37 am

Dzien dobry wszystkim,
mam bardzo poważny problem. W r 2012 r. pracowałem w firmie austryjackiej Gleitbau Shalzburg. W okresie sierpien, wrzesień, paździenik firma wysłała mnie do Norwegii. Po tym okresie przyjechałem do Polski i skonczyłem wspłpracę z firmą. Nie dostałem dokumentów z rozliczeniem co mogło być związane z miejscem przeprowadzki. Niedawno dostałem list z nałożoną karą za nie rozliczenie pitu. Bardzo proszę o pomoc co mogę zrobić w w/w sytuacji. Z góry dziekuje.

dores22

rozliczenie z podatkiem

Postautor: dores22 » wt paź 24, 2017 3:58 pm

Nie wiem, czy masz ku temu możliwości, natomiast bardzo dobrym pomysłem byłoby wybranie się na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, który odbędzie się 19-20 października 2017 w Warszawie. Ja wiem, jest to daleko i możesz nie mieć ku temu możliwości, lecz kongresprawapracy jest idealnym miejscem do tego, aby znaleźć specjalistów w swoim fachu, którzy udzielą Ci rzeczowej pomocy...

Awatar użytkownika
ATS Anna Stankiewicz

rozliczenie z podatkiem

Postautor: ATS Anna Stankiewicz » śr lis 08, 2017 2:58 pm

Zapraszamy po poradę do jednego z naszych biur. Wystarczy przesłać nam otrzymany dokument, a my zorientujemy sie, co można zrobić i podamy cenę usługi.
Jak się domyślam, pismo jest z polskiego urzędu skarbowego?
Kompleksowa obsluga firm, rozliczenia podatkowe, wnioski o zasiłki, doradztwo.
http://www.pomoc-w-norwegii.com/pl

Wróć do „PRACOWNIK, PODATKI, PRZEPISY”