Pies w Norwegii, poradnik - zdrowie, opieka i wychowanie

Opieka, przewóz, leczenie, poradniki i przepisy dotyczące zwierząt w Norwegii

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
małgosia31

Re: Pies w Norwegii, poradnik - zdrowie, opieka i wychowanie

Postautor: małgosia31 » sob sty 02, 2016 8:18 pm

ceny duuuuuzo wyzsze royal canin steril dla kotow 50 koron wiecej niz w zoologicznym, 9 kg kattesand za 150 kr :strach: , ja polecam zooplus.no maja siec sklepo w calej europie, wg mnie najbardziej przystepne ceny, duzo promocji.
Pozdrawiamy partie komunistyczne awangardę walczących o lepsze życie, demokrację pokój i socjalizm

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » ndz sty 03, 2016 3:15 am

Dzieki, malgosia, tez mialam wrazenie, ze te ceny troche porazajace nawet na Norwegie.
Jak spojrzalam na ceny Orijen, to mi sie grzywka podniosla.

Przepraszam, ze w watku o psach to wrzucilam na szybko, tam przeciez sa produkty dla calego zwierzynca.
Obrazek
http://www.forum-norwegia.pl
Nie odpowiadam na pw w temacie pracy i życia w Norge. Zapraszamy do pisania na forum.

Awatar użytkownika
kasia86ka

Postautor: kasia86ka » pt sty 15, 2016 10:28 am

Witam, orientuje się ktoś jakie są koszta wyrobienia paszportu dla psa w Norwegii? I ogólnie jakie są mniej więcej koszta powiedzmy roczne (szczepionki itp) utrzymania takiego psa?

Awatar użytkownika
Mi11

Postautor: Mi11 » pt sty 15, 2016 4:26 pm

Paszport kosztuje mniej niż najniższa (legalna) stawka za godzinę. Kilka lat temu płaciłam 100 kr. Co do szczepień to wścieklizna (rabievaksine) kilka stów, ale dotyczy tylko psów wyjeżdżających zagranicę, bo w NO nie ma wścieklizny a co za tym idzie obowiązku szczepienia przeciwko niej. Reszta szczepień jest zalecana a nie obowiązkowa, co w praktyce oznacza, że ludzie szczepią szczeniaki i młode psy, a potem często dają spokój.
Przy podróżach zagranicę obowiązkowe jest odrobaczenie środkiem zwalczającym tasiemca lisiego i to musi być wbite w paszport przez weta. I teraz - najtaniej jest kupić Drontal Plus w Polsce i tylko podać przy weterynarzu tutaj. Acz ja mam ze swoim taki układ, że podaję w domu, a on potem podbija mi paszport. Kwestia zaufania. Niemniej w PL paczka Drontalu Plus kosztuje ze 30kr, a tu z wizytą trzeba zapłacić kilka stów.

Awatar użytkownika
małgosia31

Postautor: małgosia31 » czw sty 28, 2016 10:30 pm

A ja znalazlam jeszcze tanszy nettbutikk z karma i roznymi innymi rzeczami dla futrzakow , uwazam ze jest najtanszy ze wszystkich nettbutikow. i zeby nie bylo ze reklamuje bo nie ale pomagam w tanich zakupach :lol: http://www.zoopermarked.no/ , i dowoza pod drzwi :ok: wszystkie ceny zwieraja momsy i tolle. Dzis pierwsze zamowienie zrobilam. Catsan tanszy o 20 kr niz na zooplusie i o 25 niz w meny. Wiadomo kibelek trzeba zmieniac wiec oplaca sie zamowic kilka paczek. Korytko tez ma w cenach nizszych niz zooplus, szczegolnie skupialam sie na royal canin mokrym i suchym. Do tego duuuuzy wybor.
Pozdrawiamy partie komunistyczne awangardę walczących o lepsze życie, demokrację pokój i socjalizm

Awatar użytkownika
puddle
Pochwał: 1

Postautor: puddle » pt sty 29, 2016 8:27 am

Uuu Malgosia - ceny jak dla mnie rewelacja - ja za mokre RC dla mojego futrzaka place 169kr a tu 124 :ok: Ide robic zapasy :mrgreen: Szkoda tylk oze nie maja Almo Nature :?
"Nadzieje na jut­ro są at­rakcyj­ne, póki dziś nie stało się wczoraj. " W.F.

Wróć do „NASZE ZWIERZĘTA”