NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Zmniejszanie zdjęć

Problemy z logowaniem, problemy techniczne. Tutaj Goście mogą pisać bez logowania.

Moderator: Moderatorzy

wnuczka.rzeźnika

Re: Zmniejszanie zdjęć

Postautor: wnuczka.rzeźnika » śr paź 29, 2008 12:32 am

marzenka26 pisze:widzę że wszyscy na forum już sobie poradzili ze zmniejszaniem i wklejaniem zdjęć, tylko ja utknęłam i nie mogę dalej ruszyć. Zarejestrowałam się na fotosik i dodałam zdjęcie, teraz chciałabym je umieścić w swoim profilu,ale nie wiem jak. Pomóżcie dobre duszyczki bo profil bez zdjęcia wygląda niezbyt ciekawie

Agii pisze:marzenka26 napisz do mnie na gg jeśli masz, mój numer 32 32 347...jeśli nie masz to na pw poproszę o linka do zdjęcia, które chcesz mieć w awatarze...postaram Ci się jakoś pomóc :D

Marzenka jak się nie uda to wyślij mi zdjęcie na meila , wstawię Ci je na forum w awatarze . :)

Awatar użytkownika
marzenka26

Postautor: marzenka26 » pt paź 31, 2008 9:37 pm

dzięki pomocy Agii wszystko jest już ok :wiwat: Chociaż wiele dziwnych i niepojętych rzeczy się działo w trakcie wstawiania zdjęcia :strach: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Agii
Pochwał: 1

Postautor: Agii » pt paź 31, 2008 9:43 pm

Marzenka, cieszę się, że mogłam się na coś przydać :D :ok: :przyt:

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » pt paź 31, 2008 10:28 pm

Avat cacy. Marzenka samym avatem nakreci nam liczniki odwiedzin :lol: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
mmusia2

Postautor: mmusia2 » pt paź 31, 2008 11:28 pm

:wiwat: :wiwat: znalazłam wątek gdzie dobre ludziki uczą wklejać zdjęcia, ja to jeszcze jedna z tych sierot co się nie naumiały :oops: bo z poważniejszej obsługi :comp: prawie :mrgreen: :mrgreen: jestem!A przydało by się coś w awatarku zawsze to przyjemniej sie pisze jak się coś widzi(straszyć sobą nie będę obiecuję :wink: )no dobra zaczynam próbować :D
Śpieszmy się kochać mężczyzn, tak szybko głupieją :)

supernova2

Postautor: supernova2 » pt paź 09, 2009 11:36 am

``aby wkleić zmniejszone zdjecie na forum , wchodzimy w "pobierz pozostałe kody" i wybieramy taką opcję: ``
Gdzie jest ta obcja: pobierz pozostale kody?

Nie rozumien czemu to takie skomplikowane na forum. Czy nie byloby latwiej sciagnac zdjecia poprzez forum a nie przez jakies inne dziwne programy? Ale to chyba pytanie do administratorow ;)

mizz_maryla

Postautor: mizz_maryla » pt paź 09, 2009 12:10 pm

mmusia2 pisze::wiwat: :wiwat: znalazłam wątek gdzie dobre ludziki uczą wklejać zdjęcia, ja to jeszcze jedna z tych sierot co się nie naumiały :oops: bo z poważniejszej obsługi :comp: prawie :mrgreen: :mrgreen: jestem!A przydało by się coś w awatarku zawsze to przyjemniej sie pisze jak się coś widzi(straszyć sobą nie będę obiecuję :wink: )no dobra zaczynam próbować :D

supernova2 pisze:``aby wkleić zmniejszone zdjecie na forum , wchodzimy w "pobierz pozostałe kody" i wybieramy taką opcję: ``
Gdzie jest ta obcja: pobierz pozostale kody?

Nie rozumien czemu to takie skomplikowane na forum. Czy nie byloby latwiej sciagnac zdjecia poprzez forum a nie przez jakies inne dziwne programy? Ale to chyba pytanie do administratorow ;)

Chętnie pomogę,najlepiej wytlumaczyc "recznie" np. na skype. :)

Obrazek

Wróć do „DZIAŁ TECHNICZNY”