NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

Ile czasu

Problemy z logowaniem, problemy techniczne. Tutaj Goście mogą pisać bez logowania.

Moderator: Moderatorzy

j_80
Kontaktowanie:

Ile czasu

Postautor: j_80 » śr lut 28, 2007 10:02 pm

Olo pisze:świecą się "nowe posty"?
Np. wchodzę na forum o godz. 17.30, podświetlone są posty z 17.15, 17.25, natomiast z 15.30 nie, chociaż ich nie cytałem i nie wchodziłem na forum. Nie to, żebym nie mógł przez to spać, ale to mało wygodne i drażniące kiedy połowa postów umyka :pale:
Poza tym, czy Wam również poszczególne strony otwierają się jak "flaki z olejem"?, czy to tylko wina napakowania śmieci u mnie w kompie?

Anniken pisze:Olo, forum pojdzie do "obrobki" przez programistow, i wowczas zglosze rowniez ten problem, dzieki :)

U mnie chodzi szybciutko.

funfel pisze:u mnie roznie, czasami tak a czasami tak :P

malinka66 pisze:Olo i na liscie uzytkownikow tez Cie nie ma... :roll: lista wydaje i sie niepelna...czy tylko mnie?

Olo pisze:Eeeee....aaaaa...yyyy... :scratch: :scratch: Sprawdź opcje sortowania, domyślnie jest ustawiona - wg ostanich odwiedzin, jak zmienisz na coś innego, to wyskoczę :geek:

malinka66 pisze:Nooooo,to dobry pomysl byl,mam juz wszystkich.

Awatar użytkownika
Olo
Cybermajster
Kontaktowanie:

Postautor: Olo » czw mar 01, 2007 6:45 pm

Ja z uporem maniaka chcę się dowiedzieć jak to jest z tymi postami nowymi - teraz się zalogowałem i nie było oznaczonych nowych postów, a wcześniej logowałem się o 14-ej.
Aha, czy komuś też się zdarza, że musi się logować dwa razy, żeby się zalogować???
A z rejestracją dałem.... ciała :oops: - pstrykłem, że nie mam 13 lat i dziś przyszedł email z pozwoleniem dla rodziców :lol: , ale nic to, dzięki Adminowi jestem pod własnym nickiem :wink: :o

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » czw mar 01, 2007 6:52 pm

Olo pisze: /.../A z rejestracją dałem.... ciała :oops: - pstrykłem, że nie mam 13 lat i dziś przyszedł email z pozwoleniem dla rodziców :lol: , ale nic to, dzięki Adminowi jestem pod własnym nickiem :wink: :o

Jednak wciaz pozostaje pytanie, czy masz pozwolenie Rodzicow :wink: :lol:
Mnie rowniez oznacza nieprzeczytane hipp som hopp, czasami tak, a czasami nie. Funkcja "posty od ostatniej wizyty" tutaj moze byc przydatna :)

j_80
Kontaktowanie:

Postautor: j_80 » czw mar 01, 2007 7:03 pm

Mi tez sie przewaznie nie pokazuja posty nieczytane od ostatniej wizyty :( Jak klikam "pokaz posty od ostatniej wizyty" to wyswietla mi, ze nie ma :( A logowac 2 razy musze sie za kazdym razem...Jesli wiecej osob ma takie problemy to chyba trzeba to serwisowi zglosic :?

wnuczka.rzeźnika

Postautor: wnuczka.rzeźnika » czw mar 01, 2007 7:05 pm

ma więcej osób , ja mam :(

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » czw mar 01, 2007 7:18 pm

Ok, zglosze :)

Awatar użytkownika
Gregorio
Admin

Postautor: Gregorio » czw mar 01, 2007 11:25 pm

j_80 pisze:Mi tez sie przewaznie nie pokazuja posty nieczytane od ostatniej wizyty :( Jak klikam "pokaz posty od ostatniej wizyty" to wyswietla mi, ze nie ma :( (...)

sprawdzie czy nie macie wylaczonej w przegladarce opcji z cookie, albo wlaczonej opcji czyszczenia po zamknieciu przegladarki.
zazwyczaj tam sie zapisuje co sie ogladnelo a przy ponownym wejsciu porownuje to sobie i wyrzuca ewentualne roznice.

ja tez sie loguje 2 razy. nie wiem co to za cudo. ale nie jest strasznie uciazliwe :)

Awatar użytkownika
Izunia
Cybermajster

Postautor: Izunia » czw mar 01, 2007 11:39 pm

Sprawdzialm z kompa kumpeli 2 razy logowanie i brak postow od ostatniej wizyty - u siebie poszlam na latwizne "ulubione" i logowanie automatyczne :) Wszystko oki :)

Wróć do „DZIAŁ TECHNICZNY”