NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

TRANSPORT NORWEGIA-POLSKA-NORWEGIA-BERGEN-STAVANGER

Sprzedam, kupię, zamienię, transport oferuję/szukam, mieszkania i pokoje do wynajęcia, usługi i inne ogłoszenia.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

borowik

Re: POLSKA-NORWEGIA Transport, Przeprowadzki, Paczki

Postautor: borowik » sob paź 26, 2013 8:11 pm

no przeciez pisze od poczatku ze zostala przeslana na inny adres tylko pani sie uparła na ta drukarnie

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » sob paź 26, 2013 8:18 pm

no pan wybaczy ale użył pan takiego doboru slow, że nie sposób było się zorientować o co panu chodzi
no a ja jak w pierwszej chwili pomyślalam, że drukarnie mailam w tym gryfinie .... to do poki nie zerknełam na str. drukarni gdzie jest ich siedziba, a jest w olsztynie to bylam przekonana, że pan mi te moje ulotki do drukarni odesłał. tyle.

borowik

Postautor: borowik » sob paź 26, 2013 8:22 pm

jezeli wedlug pani olewactwem itd nazywa pani to ze po powrocie obdzwonilem kilkanascie osob wyslalem paczke na swoj koszt to dosc specyficzne ma pani podejscie do slowa olewanie niekompetecja no bez przesady

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » sob paź 26, 2013 9:20 pm

No to po kiego grzyba wysłał pan paczkę do obcego kuriera, który nawalił?! A może to moja wina?!To po pierwsze. a po drugie to mając na myśli brak kompetencji i olewactwo chodziło mi o to, że to z pana winy ja nie miałam zielonego pojęcia co się dzieje z moją paczką, kiedy i czy w ogóle ją otrzymam! Niestety ale jeśli już pan zdecydował się pracować jako usługodawca winien jest pan klientów informować co się dzieje z przesyłką, którą panu powierzyli....
skoro pan zdecydował się wysłać moją paczkę innym przewoźnikiem to pana zadaniem było się dowiadywać co z tą paczką nadal sie dzieje a nie, że dopiero jak ja dzwonię z pytaniami to się okazuje, że mam zadzwonić "do godziny" bo pana zona musi to sprawdzić..... no ja pierdziele....

borowik

Postautor: borowik » sob paź 26, 2013 9:39 pm

bo kiedy pani dzwonila paczka miala juz byc dwa dni na miejscu u pani tez bylismy zaskoczeni obrotem sprawy ja tez nie moge dzwonic co dwie godziny do kogos czy jedzie no do jasnej cholery tak trudno to zrozumiec ,co jeszcze mam isc moze do spowiedzi to juz jest dopiero przesada myslec ze pani ulotki ktos sobie przywlaszczyl koniec tematu napisalbym ze pozdrawiam ale znajac pani kulture napisze pan ponownie zebym sobie wsadzil pozdrowienia w ......

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » sob paź 26, 2013 9:43 pm

haha :D no teraz to mie pan tym rozbroił :D gdyby nie te moje nerwy.... ehh...

Awatar użytkownika
iwi10

Postautor: iwi10 » sob paź 26, 2013 10:27 pm

1.Pierwszy post jest że paczka dotarła za późno i miał Pan ja zabrać następnym kursem ok. Tutaj brak informacji o tym że paczka dotarła za późno.

2. Potem przejmuje paczkę inna firma i znowu brak informacji. A powinien Pan poinformować o tym fakcie i podać numer telefonu do tej firmy żeby już można było się kontaktować bezpośrednio z firmą która będzie paczkę wiozła. A tu znowu nic.

A na to wszystko wyłączył Pan telefon no super profesjonalizm
Ja widzę to tak po prostu nie opłacało się jechać z ta paczką i tyle w temacie.

Ja mogę jeszcze dodać od siebie gdyby mi koleżanka powiedziała wcześniej kto ma jej dostarczyć paczkę to bym jej powiedziała jak chcesz adrenaliny to ok. a jak chcesz spokój to lepiej poszukaj kogoś innego, bo mi Pan również podniósł trochę ciśnienia jak nam dostarczał paczkę. Ale w tym przypadku to jest mistrzostwo świata w braku profesjonalizmu.

Ja rozumie że nie da się dostarczyć paczki od razu ale to trzeba informować że teraz jadę do No i mogę zabrać paczkę następnym kursem a on będzie np. za trzy tygodnie no i przede wszystkim nie wyłączać telefonu a jak jest się na urlopie to też poinformować osoby które na paczkę czekają że w tej chwili jestem na urlopie. Proste uczciwe a o ile więcej klientów by było. A tak to drugi raz już nikt nie zaryzykuje adrenaliny.

Bo to że paczkę dostanie koleżanka to ją zapewniałam ponad dwa tygodnie, ale szczerze to te ostatnie dni już też zwątpiłam że ją dostanie.

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 12:08 am

niezwykle interesująca wypowiedź początkowo wstrząsnęła mną straszliwie, ale po wnikliwej analizie owych słów doszedłem do niezwykle trafnego wniosku, iż jednak nie warto się nimi nadmiernie przejmować nie nie wystawiaj glowy ze swojego dolka intelektualnego

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » ndz paź 27, 2013 11:37 am

Fakty są takie, że pan mnie nie poinformował, że pan wysłał paczkę do innego kuriera i się pan nie zainteresował co się z nią dalej dzieje. Byliście ciężko zdziwieni, że jeszcze do mnie nie dotarła.. :evil:
I pan się uważa za kompetentnego ?! :evil: Kpina! gdybym ja się nie upominała to dalej byście żyli w błogiej nieświadomości i by was to guzik obchodziło.. prawda?! Żenada....
No i wyłączanie telefonów też o panu źle świadczy.... bo ja rozumiem żeby je wyłączyć gdyby pan nie miał żadnych zobowiązań na daną chwilę.. ale nie... pan się podjął dostarczenia mi przesyłki, zostawił mnie pan bez najmniejszych informacji poczym pan radośnie wyłączył telefony.... i gdzie tu profesjonalizm... pytam się - gdzie?!
Powinien pan najpierw zapytać mnie czy ja się zgadzam na innego kuriera (lub choć POINFORMOWAĆ) i następnie dać mi namiary na niego ... a te dostałam dopiero na dzień przed dostarczeniem przesyłki, czyli po 3 tygodniach jednej wielkiej niewiadomej .... więc podtrzymuję swoją opinię, że jesteście niepoważni, nieodpowiedzialni i nieprofesjonalni.. totalna amatorszczyzna...

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 11:50 am

fakty są takie droga pani ze pani paczka dotarła do pani z opoznieniem za co przepraszam ale nikt nic nie ukradl nie przywlaszczyl to ze ja wyslalem inna fima i ona sie opóznila to niech będzie tez moja wina moze do watykanu na kolanach mam smigac z tego powodu no nie sadze

Awatar użytkownika
kkasia125

Postautor: kkasia125 » ndz paź 27, 2013 12:34 pm

Nie dogadaliście się i już. Takie rzeczy się zdarzają. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i popełnia błędy, niekoniecznie celowo na szkodę drugiego człowieka. Sprawa znalazła swój szczęśliwy koniec - paczkę dostarczono/otrzymano.
Co Wam dają te wyrzuty i wzajemne szarpanie nerwów?

BTW Na forum zwracamy się do siebie przez "ty", więc żadna to obraza czy brak szacunku.
Når fortiden ringer - ikke svar. Den har ikke noe nytt å si.

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 12:38 pm

masz racje przeprosilem moj blad fakt, ale dzewczyna nie moze tego zakceptowac i tak juz dwa dni mi z 3 stron zrobilo sie 6 ja nie mam nic przeciwkwko zeby kazdy przeczytal czego dotyczy konflikt i jak go rozwiozano, no ile mozna pozdrawiam

Wróć do „GIEŁDA FORUMOWICZÓW”