NORWESKI - KOREPETYCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE. ZOBACZ WIĘCEJ

TRANSPORT NORWEGIA-POLSKA-NORWEGIA-BERGEN-STAVANGER

Sprzedam, kupię, zamienię, transport oferuję/szukam, mieszkania i pokoje do wynajęcia, usługi i inne ogłoszenia.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
iwi10

Re: POLSKA-NORWEGIA Transport, Przeprowadzki, Paczki

Postautor: iwi10 » ndz paź 27, 2013 1:03 pm

Dopiero przedoostatni post to przeprosiny więc o jakim zaakceptowaniu Pan pisze ostatnie 3 strony były o wybieleniu i przerzucenie winy na nią.

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 1:16 pm

no jaka wasza wola to mozemy to ciagnac dalej a ciebie nikt o zdanie nie pytal to co sie wcinasz miedzy wodke a zakąske

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » ndz paź 27, 2013 1:45 pm

kkasia125 pisze:Nie dogadaliście się i już. Takie rzeczy się zdarzają. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i popełnia błędy, niekoniecznie celowo na szkodę drugiego człowieka. Sprawa znalazła swój szczęśliwy koniec - paczkę dostarczono/otrzymano.
Co Wam dają te wyrzuty i wzajemne szarpanie nerwów?

BTW Na forum zwracamy się do siebie przez "ty", więc żadna to obraza czy brak szacunku.

nie dogadaliście się ?! no ty chyba sobie żartujesz?!... uważasz to za trafne podsumowanie calej sytuacji?! pff... śmieszne!

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 1:47 pm

osmieszasz sie kobieto

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » ndz paź 27, 2013 1:48 pm

borowik pisze:no jaka wasza wola to mozemy to ciagnac dalej a ciebie nikt o zdanie nie pytal to co sie wcinasz miedzy wodke a zakąske

a tak się składa, że ona przez te ponad 3 tygodnie martwiła sie razem ze mną i zachodziła w głowę dlaczego pan ma wyłączone telefony itp.. była na bierząco caly czas.... wiec uważam że ma prawo wyrazić tu swoją opinię!

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 1:51 pm

Abstrachujac od altruistycznych zagadnien metafizycznego pietyzmu adekwatnie jestem gotow pokusic sie stwierdzeniem ze , percepcja mojej mentalnosci nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Panią
poniewaz nie stoi pani w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moja wysublinowana wiedza na kazdy temat , biorac pod uwage aspekty tej kwesti

Awatar użytkownika
iwi10

Postautor: iwi10 » ndz paź 27, 2013 2:26 pm

borowik pisze:no jaka wasza wola to mozemy to ciagnac dalej a ciebie nikt o zdanie nie pytal to co sie wcinasz miedzy wodke a zakąske

Tutaj widać Pana inteligencje. Ale ja zostawię to bez komentarza bo piszemy o sytuacji która miała miejsce a nie pierdołach i obrażaniu się wzajemnie a Pan już mnie dwa razy obraził.
A ja nie będę odpisywać na podobne posty do mnie nawet jak mnie Pan będzie prowokował i obrażał ponieważ szkoda mi życia.

Tutaj nie chodzi o złą reklamę i o złośliwości tylko o fakty że przez trzy tygodnie dziewczyna nie była informowana o niczym konkretnym a telefony były wyłączone niestety miała prawo wystawić złą opinie czy się Panu to podoba czy nie.

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 2:32 pm

ja nie mam nic przeciwko temu ze pani jola wyrazila swoja opinie na temat dostrczenia przesylki ale pani posrednicto jest tu zbedne

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 2:39 pm

Czy pani elokwentna zdolność udzielania niewybrednych odpowiedzi w potocznym języku oznaczająca wk*anie innych nie rzutuje aby zbyt pokaźnie na pani relacje towarzysko-społeczne?

Awatar użytkownika
JolkaB
Kontaktowanie:

Postautor: JolkaB » ndz paź 27, 2013 3:57 pm

Niech pan sobie wyobrazi, że nie.. iwi10 jest jedną z bardziej wartościowych osób jaki znam i jest osobą lubianą i pważaną w towarzstwie. temat zamknięty.

Awatar użytkownika
Dunkelfabel

Postautor: Dunkelfabel » ndz paź 27, 2013 7:24 pm

Dyskusja z panią Jolą jest niczym gra w tenisa ze ścianą. Nie ważne jak dobrze grasz, piłka prędzej czy później i tak spadnie i zawsze będzie to twoja wina. Też to przerabiałem. Zamiast się cieszyć, że przesyłka w końcu doszła i udało się trochę zaoszczędzić, to trzeba zrobić człowiekowi awanturę na 5 stron. Pan zresztą też mógłby sobie darować to dokarmianie trolla i wklejanie znalezionych w internecie ripost, gdyż to panu renomy nie podniesie.
Ensom ulv - vill, fri og stolt.

borowik

Postautor: borowik » ndz paź 27, 2013 7:42 pm

niech pani sobie ogarnie ze mi jest mi tez zle ze pani przesylka sie spozniła przeprazaszam mimo pani inwektyw w moja strone

Wróć do „GIEŁDA FORUMOWICZÓW”