KOREPETYCJE U ANNIKEN - Referencje

Interaktywne Korepetycje z norweskiego u Anniken. Informacje i terminy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kkasia125
Posty: 4025
Rejestracja: śr lip 18, 2007 6:08 pm
Lokalizacja: Norge

Re: KOREPETYCJE U ANNIKEN

Post autor: kkasia125 » wt lip 16, 2013 2:36 pm

W kilku osobowej grupie, każdy ma swoje "pięc minut". Anniken dąży do tego aby wszyscy uczestnicy mieli możliwośc mówienia i czytania, wykonywania cwiczeń i tłumaczeń. Wraca do przerobionego materiału lub poświęca więcej czasu, jeżeli jest taka potrzeba. Wszystkie istotne informacje są notowane i zapisują się automatycznie na komputerach uczestników korepetycji. Pomaga w zrozumieniu zwrotów i zdań, które zostały usłyszane w pracy, w szkole, w sklepie, których nie można znaleźc w podręcznikach. U Anniken mamy kontakt z żywym językiem, takim, z którym spotykamy się na co dzień.
W kwestii gramatyki - nie spotkałam jeszcze kogoś, kto by tak dokładnie i zrozumiale tłumaczył gramtykę z polskiego na nasze. Żadne regułki, nie pomogą tak jak "poczucie" języka. Na tych spotkaniach można się tego nauczyc. Nie ma bata (cyt.Anniken :wink: ) aby po tych korepetycjach, norweski był nadal czarna magią :D
Når fortiden ringer - ikke svar. Den har ikke noe nytt å si.

Awatar użytkownika
takijeden
Admin
Posty: 1690
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 4:48 pm
Pochwal: 1
Lokalizacja: oslo

Re: KOREPETYCJE U ANNIKEN

Post autor: takijeden » wt lip 16, 2013 4:37 pm

sama prawda. zaczalem uczyc sie u Ewy jakies 3 lata temu, niedawno skonczylem tutejsze liceum z 4 z ustnego :) lepszego nauczyciela nie znajdziecie.
-------------Hao Yun Qi---------------
-- http://www.forum-norwegia.pl" onclick="window.open(this.href);return false; --

Irena73
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 02, 2014 12:39 am

KOREPETYCJE U ANNIKEN

Post autor: Irena73 » sob maja 26, 2018 8:57 pm

Chciałabym podać wam kilka powodów dla których korepetycje u Anniken są tymi których szukacie.
Po pierwsze uczycie się nie tylko języka ale krok po kroku poznajecie zwyczaje panujące w tym pięknym kraju. Po drugie Anniken jest mega komunikatywna, spokojna osoba i w bardzo profesjonalny sposób prowadzi zajęcia. Wiedzę ma przeogromna. Mysle że te 30 lat pobytu w Norwegii stawia ja na 1 miejscu. Mi pomaga jeszcze w Nynorsku.Wierzcie każdego laika nauczy. Po trzecie każdy jest w stanie zrozumieć język, bo jak mówi Anniken "język trzeba zrozumieć". Jestem jej uczennica drugi raz i zawsze z chęcią wracam. Jeśli zależy wam na nauce skutecznej polecam ją bardzo.

hary70
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 08, 2008 8:27 pm

KOREPETYCJE U ANNIKEN

Post autor: hary70 » ndz mar 17, 2019 8:25 pm

Polecam indywidualne lekcje norweskiego u Ewy ponieważ Ewa ma ogromną wiedzę o języku i potrafi ją przekazać tak aby dotarła i była zrozumiana. I dlatego bardzo sobie cenię te lekcje u Ewy. Poza tym Ewa jest cierpliwą i wyrozumiałą osobą, która z uporem maniaka będzie powtarzała regułki abyś w końcu nauczył się języka. Ja bardzo lubię pracować z Ewą i czekam z niecierpliwością na każdą kolejną lekcję. :D

ODPOWIEDZ