KOREPETYCJE U ANNIKEN

Interaktywne Korepetycje z norweskiego u Anniken. Informacje i terminy.

Moderator: Moderatorzy

renifer80

KOREPETYCJE U ANNIKEN

Postautor: renifer80 » wt lis 03, 2009 12:54 am

Polecam wszystkim korepetycje u Anniken, szczególnie indywidualne :)
Gramatyka przekazywana jest w bardzo przystepny i zrozumiały sposób. Moje korepetycje u Anniken trwały ok.pół roku i bardzo wiele się przez ten czas nauczyłam. A dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba nigdzie z domku wychodzic ani kupowac dodatkowych książek. Korepetycje odbywają się w miłej atmosferze co nie znaczy, że zawsze dostaje się same pochwały :wink: Bardzo pozytywnie oceniam sposób prowadzenia korepetycji :ok:
Zachęcam wszystkich do spróbowania, to napewno nie będą stracone pieniądze ani czas. Polecam :norwegia: :D

kostek78

Re: KOREPETYCJE U ANNIKEN

Postautor: kostek78 » wt gru 15, 2009 11:02 pm

potwierdzam! i polecam! Sam bede sie uczyl az sie naucze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D co nie nastapi predko hehe :shock:
i namowilem takze narzeczona :love:

czarekkk

Postautor: czarekkk » czw lis 17, 2011 7:21 pm

POLECAM POLECAM POLECAM, naleze do ludzi ktorzy malo daja komplementow i pochwal, ale dla Anniken one sie naleza. Nauka w sposob ktory nie znajdziecie na kursach czy w ksiazkach. Ja jestem nardzo zadowolnony.

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: Anniken » pt lis 18, 2011 12:17 am

Dzieki wielkie, ogromnie milo jest przeczytac takie referencje :love:

A dzisiaj jeszcze strzele drinka, bo jest co swietowac... Czarek, veldig bra, stolt av deg! :ok:
Obrazek

monduro

Postautor: monduro » czw kwie 04, 2013 8:55 pm

Witam
Chcialbym się zapytać,czy byłaby możliwość kontynuacji nauki j.norweskiego w trybie indywidualnym.Byłbym zainteresowany nauką w dłuższym okresie czasu.Obecnie mam założone stałe łącze internetowe i jest dosyć szybkie.Korzystałem już poprzednio z tego systemu,ale były problemy z łączem oraz z brakiem czasu.
Teraz mam więcej czasu i mógłbym kontynuować naukę.Proszę o odpowiedż.

Pozdrawiam

Bogdan

dorotabar

Postautor: dorotabar » śr maja 01, 2013 12:46 pm

kiedy zaczyna się następny "kurs j. norweskiego" na poziomie do" diagnozy" od czego zacząć mówię "kali jeść kali pić " proszę o odpowiedz Pozdrawiam Dorota

tomi83

Postautor: tomi83 » czw maja 02, 2013 11:29 pm

Witam. Również Jestem zainteresowany kursem j.norweskiego. Prosiłbym o info na priv. Pozdrawiam. Tomek

atol

Postautor: atol » śr maja 29, 2013 8:57 pm

Witam!

Potrzebuję indywidualnych korepetycji z norweskiego. Przez kilka miesięcy chodziłem już do norweskiej szkoły, potrzebuję jadnak konsekwentnie iść do przodu, w jakiś uporządkowany sposób.

Proszę o kontakt w tej sprawie :-)

Z góry dziękuję za odpowiedź! :-)

PS: To mój pierwszy post na tym forum, dlatego pragnę serdecznie się przywitać :-D

Andrzej

Awatar użytkownika
takijeden
Admin
Pochwał: 1

Postautor: takijeden » czw maja 30, 2013 6:27 pm

atol, napisz najlepiej do Anniken. kliknij w znaczek pw ktory znajdziesz w lewym dolnym rogu pod ktoryms z Jej postow. powodzenia w nauce :wiwat: i witaj na forum! :D
-------------Hao Yun Qi---------------
-- http://www.forum-norwegia.pl --

marian_milo

Postautor: marian_milo » pn lip 08, 2013 11:00 am

Genialny sposób nauki:
- gramatyka bez zakuwania skomplikowanych definicji, podawana za pomocą sposobów kuchennych - prostych, łatwych do zapamiętania i skojarzenia
- idiomy, wyrażenia okolicznościowe czy sytuacyjne - czyli jak powiedzieć "a niech to..." po norwesku - tego się człowiek nie nauczy z książek
- intensywność znaczenia słów, czyli jak powiedzieć po norwesku "myślę, że", "uważam, że", "jestem pewien, że"... a nawet jak powiedzieć dziewczynie, że jest fajna - na różnych etapach znajomości, unikając ryzyka spoliczkowania za zbyt bezpośredni komplement na zbyt wczesnym etapie znajomości ;)
- wszystko z humorem, żartami i tempem dostosowanym do tempa grupy

Jednym słowem - żadne książki ani żadne kursy nie dadzą tyle, co korki u Anniken :D

Awatar użytkownika
iwi10

Postautor: iwi10 » pn lip 08, 2013 8:00 pm

Ja polecam w 100%w swoim życiu uczyło mnie wiele osób, ale Anniken jest najlepsza. Poznałam tylko dwie osoby które tak potrafią przekazać wiedzę jest to Ewa czyli Anniken i moja koleżanka która zupełnie inną dziedziną się zajmuje, ale obydwie mają dar do nauczania i przekazywanie tego co kochają najbardziej.

Awatar użytkownika
Daniel_

Re: Serie Poziom podstawowy 1 i 2 - sierpień 2013

Postautor: Daniel_ » pn lip 15, 2013 11:55 pm

Nigdy w większym zakresie nie nauczyłem się języka norweskiego aniżeli z Anniken, z czystym sumieniem mogę polecić i sam się zastanawiam czy nie wrócić do takiej formy nauki. Nie tracisz czasu na dojazdy, jesteś traktowany poważnie i rozmawiasz z native speakerem a nie pierwszym lepszym studentem. Pozdrawiam :)
Źle się czuję wśród tych, którzy otwarte drzwi chcą wyważyć.

Wróć do „NORWESKI - INTERAKTYWNE KOREPETYCJE U ANNIKEN”