Interaktywne Korepetycje norweski - Informacje ogólne

Interaktywne Korepetycje z norweskiego u Anniken. Informacje i terminy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Interaktywne Korepetycje norweski - Informacje ogólne

Postautor: Anniken » czw mar 18, 2010 8:53 am

PODCZAS UCZESTNICTWA W KOREPETYCJACH WYMAGANY JEST SPRAWNY HEADSET (SLUCHAWKI Z MIKROFONEM).
POWYZSZE ZE WZGLEDU NA ZAPEWNIENIE JAKOSCI KOREPETYCJI - ZAKLOCENIA. ECHO Z GLOSNIKOW LUB ODGLOSY W TLE PRZESZKADZAJA.
POZA TYM NIE JEST WYMAGANE ZADNE DODATKOWE OPROGRAMOWANIE - PROGRAM JEST STEROWANY Z MOJEGO KOMPUTERA :D

MATERIALY DO SPOTKAN:

NA FORUM JEST UTWORZONE PODFORUM DOSTĘPNE DLA UCZESTNIKÓW KOREPETYCJI.
ZNAJDUJA SIE TAM MATERIALY LEGALNIE DOSTEPNE W INTERNECIE, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY, ORAZ WSZYSTKIE PRZYGOTOWANE PRZEZE MNIE MATERIAŁY DLA KAŻDEGO POZIOMU. ZNAJDUJA SIĘ TAM RÓWNIEŻ DODATKOWE TEKSTY I CWICZENIA DO SAMODZIELNEJ LUB GRUPOWEJ PRACY MIĘDZY SPOTKANIAMI, LINKI DO POLECANEJ LITERATURY/STRON, OGŁOSZENIA DLA UCZESTNIKÓW, INFO DO CZATA Z AUDIO DLA UCZESTNIKÓW DLA WYMIANY DOŚWIADCZEŃ, WSPÓLNYCH CWICZEŃ, ITP.
NA PODFORUM JEST ROWNIEZ MOŻLIWE CWICZENIE PISEMNEJ KOMUNIKACJI MIEDZY UCZESTNIKAMI PO NORWESKU, WZAJEMNEJ POMOCY I WYMIANY UWAG, SUGESTII DLA MNIE DOT. KOLEJNYCH SPOTKAŃ, ORAZ WGLĄDU W MATERIAŁY DLA KAŻDEGO POZIOMU.

PODFORUM JEST DOSTĘPNE DLA UCZESTNIKA PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ PODCZAS TRWANIA SERII KOREPETYCJI.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

REZYGNACJA:

Uczestnik ma prawo zrezygnowac z kontynuacji w dowolnym momencie.

Za date rezygnacji przyjmuje sie 2 tygodnie od daty pisemnej informacji przeslanej jako wiadomosc prywatna do mnie.

Uczestnik, który przesyła rezygnację, ma prawo do uczestnictwa w wykupionych terminach aż do ostatniej opłaconej godziny.

W przypadku rezygnacji wpłata nie jest zwracana, ani przenoszona na kolejną serię.

Spotkania, podczas których Uczestnik nie jest obecny, nie są godzinami do wykorzystania w późniejszym terminie.

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE - INFORMACJE

Postautor: Anniken » czw mar 18, 2010 8:54 am

Jak dzialaja interaktywne korepetycje:

Podczas Korepetycji korzystamy ze specjalnie dopasowanej do nauczania online platformy Citrix, opłacanej przeze mnie.

Uczestnicy interaktywnych spotkan maja mozliwosc wspolpracy dot. cwiczen, prezentacji, demonstracji wybranych materialow, oraz bezpiecznego dzielenia sie informacjami.

Przystapienie do spotkania odbywa sie w ciagu kilku sekund i nie wymaga wczesniejszego treningu. Po wejsciu w przeslany przez organizatora link (indywidualne ID dla kazdego spotkania).

Kazdy z uczestnikow widzi pulpit organizatora i kazdy dokument/strone, ktore aktualnie sa na nim otwarte. Widzi rowniez kazda dzialalnosc organizatora na pulpicie. Dodatkowo program oferuje funkcje rysowania, podkreslania i podswietlania wybranych fragmentow materialow.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anniken
Site Admin
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE - INFORMACJE

Postautor: Anniken » czw mar 18, 2010 9:28 am

Uczestnictwo w Interaktywnych Korepetycjach odbywa sie z domu, przy pomocy komputera i sluchawek z mikrofonem, tak ze mozna uczestniczyc niezaleznie od tego, w ktorym zakatku Norwegii/swiata sie mieszka :)

Podczas spotkan slyszymy sie jak w normalnej rozmowie, bez opoznien emisji glosu, a jednoczesnie Uczestnicy widza wszystko, co ja otwieram na swoim pulpicie, oraz maja mozliwosc wykonywania cwiczen na moim pulpicie, tzw. tablica

Po kazdym spotkaniu na komputerze Uczestnika automatycznie archiwuje sie czatlog ze spotkania w formacie text, czyli dokument ze wszystkimi objasnieniami i tlumaczeniami, ktore zostana zapisane na czacie podczas spotkania.
W zwiazku z tym nie trzeba sporzadzac notatek podczas spotkan, poniewaz notatki same archiwuja sie na Twoim komputerze, w folderze Dokumenty/Moje dokumenty.

:D
Obrazek

Wróć do „NORWESKI - INTERAKTYWNE KOREPETYCJE U ANNIKEN”