krotkie pismo z Telenor - prosze o przetłumaczenie.

Gramatyka norweska, Inne języki, Materiały do własnej nauki, Norweski Tłumaczenia

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JacekB

krotkie pismo z Telenor - prosze o przetłumaczenie.

Post autor: JacekB » pt lip 10, 2009 1:08 pm

Dostałem odpowiedz maailem z telenor na moją info o zmianie mojego adresu , czxy mógłby mi to ktoś przetlumaczyc ?
Uprzedzam ze w tekscie są problemy z norweskimi literami.
Z góry dziekuję !

oto ten tekst :

Hei , og takk for henvendelsen.

Dette skal vi selvsagt ordne for deg!

Adressen din er nĂĄ endret i vĂĄre systemer, og den oppdateres hos samtlige opplysningstjenester innen 2 uker, dersom nummeret ikke er reservert mot publisering.

Vi håper samtidig du vil hjelpe oss med å bli bedre kundebehandlere. Det kan du gjøre ved å svare på noen spørsmål på følgende link:
https://www.questback.com/telenorkundes ... 28wc86owc/" onclick="window.open(this.href);return false;

Svarer du, kan du vĂŚre en av fem som fĂĄr kr 500,- i ringesaldo, eller som fratrekk pĂĄ faktura

Awatar użytkownika
Mardok
Pochwal: 1

Re: krotkie pismo z Telenor - prosze o przetłumaczenie.

Post autor: Mardok » pt lip 10, 2009 9:05 pm

Dziekują Ci za zgloszenie i postarają się dla Ciebie to zrobić. Adres został zmieniony i w ciagu dwóch tygodni poprawiony, jeśli nie jest zastrzeżony.
dalej reklama.
pomóż nam lepiej traktowac klientów. Możesz to zrobić odpowiadając na pytania w linku. Dzięki temu możesz być jednym z tych, którzy dostaną 500 koron do wydzwonienia (smsowania)

ODPOWIEDZ