Pozwolenie

Gramatyka norweska, Inne języki, Forumowy Słownik, Materiały do własnej nauki.

Moderator: Moderatorzy

j_80
Kontaktowanie:

Pozwolenie

Postautor: j_80 » śr lut 28, 2007 9:55 pm

j_80 pisze:
Jaerbu pisze:Mam pytanie, bo...
chce rozlozyc na czesci pierwsze kurs norweskiego i go wstawic, przerobic co sie da na mp3 itd. Zastanawiam sie, czy mam sobie odpuscic ze wzgledu na prawa autorskie itd. Czy z przymrozeniem oka bede mogla sie tym podzielic?

Pozdrawiam,
Bea

PUDEL z Guadelupy pisze:Podobno 30 procent zawartosci musi byc zmieniona. Podoba mi sie bardzo pomysl bo chetnie bym skorzystal z kursu. Forum na pewno nie moze dzialac na granicy prawa. Zrobimy to z glowa?:) To fajna propozycja.

Jaerbu pisze:OK :D To jutro zabiore sie do pracy.
Moze np. bede powoli rozkladac wszystko na czesci, pierwsza czesc sie wstawi na kilka dni i pozniej mozna bedzie post skasowac ;) ? Pomysli sie... :flower:

nasturcja pisze:z punktu widzenia prawa, jest cos takiego jak prawo cytatu,
wiec jesli chcesz zamiescic spory fragnemt danej ksiazki, czy publikacji, badz artykulu
( dokladne proporcje sa oznaczane jako mniej wiecej 1\3)

w momencie kiedy oznaczysz ten fragment klamra wypowiedzi cytujacej plus dane autora, mozesz z tego przywileju cytujacego korzystac:-)

malinka66 pisze:
Jaerbu pisze:przerobic co sie da na mp3
O jaki konkretnie kurs chodzi?Bo jezeli o mp3 z eskk,to mozemy skopiowac linki z...wiesz skad,bo to praca moja i Renegatha.

Jaerbu pisze:Norsk uten strev

Wstawie oryginal i moje tlumaczenie ;)

delajla pisze:Mnie ten pomysl rowniez sie podoba.....fajnie, ze sa ludzie, ktorzy chca sie dzielic z innymi tym co maja :o .... haha...w granicach rozsadku oczywiscie :twisted:

bacawitkiewicz pisze:Jestem za.

grzegorz75 pisze:Jestem w trakcje przerabiania mp3 na części pierwsze.
Lekcja składa się z kawałków:
słówka, dialogi, ćwiczenia, gramatyka i słownik.
Jak dla mnie to duże ułatwienie puszczam kawałek kilka razy i nie męczę się w ustawianie suwaka.
Mogę na mp3 słuchać tylko słówek w kółko bez przewijania.

Wróć do „NORWESKI JĘZYK, INNE JĘZYKI, EDUKACJA”