Pomoc Polakom w Norwegii

Sprzedam, kupię, zamienię, transport oferuję/szukam, mieszkania i pokoje do wynajęcia, usługi i inne ogłoszenia.
Administratorzy nie usuwają danych kontaktowych z postów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tomek.no
Kontakt:

Pomoc Polakom w Norwegii

Post autor: tomek.no » śr mar 17, 2021 9:41 pm

Witam

Chciałbym skorzystać z okazji i zostawić moje namiary na usługi jakie świadczę w Norwegii. tj.
-Pomoc z wnioskami o zasiłki,
-wsparcie w procesie rejestracji firm
-rozliczenia podatkowe
-strony internetowe i pozycjonowanie
-reklama
-foldery banery, ulotki
-sprawy urzędowe
-tłumaczenia

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moimi usługami z uwagi na fakt, że nie napisałem tutaj na forum przynajmniej 50 ciu postów to nie mogę podać linka do strony, ale jak Państwo wpiszecie w google.no zapytanie na przykład ''pomoc Polakom Tomek'' to na 100% Państwo mnie odnajdą , bez jakiegoś problemu.

Pozdrawiam
Tomek

BaRyBa

Re: Pomoc Polakom w Norwegii

Post autor: BaRyBa » czw mar 18, 2021 1:11 am

tomek.no pisze:
śr mar 17, 2021 9:41 pm
Witam

Chciałbym skorzystać z okazji i zostawić moje namiary na usługi jakie świadczę w Norwegii. tj.
-
-rozliczenia podatkowe
-reklama
-foldery banery, ulotki
-
-tłumaczenia

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moimi usługami z uwagi na fakt, że nie napisałem tutaj na forum przynajmniej 50 ciu postów to nie mogę podać linka do strony, ale jak Państwo wpiszecie w google.no zapytanie na przykład ''pomoc Polakom Tomek'' to na 100% Państwo mnie odnajdą , bez jakiegoś problemu.

Pozdrawiam
Tomek
Ad rem.
1-- Pomoc z wnioskami o zasiłki.- To zadanie jest darmowe i bardzo proste, nawet dla gimbusa z blokowiska na trzepaku, na stronie NAV gdzie i tak trzeba się samemu zalogować lub podać całkiem Osobie Obcej swoje prywatne dane do Norweskiego Logowania.
2-- wsparcie w procesie rejestracji firm- To również jest prosta i bezpłatna czynność na stronie >Proff.no< nawet dla jak wyżej już opisałem.
3-- Skatt sam od siebie robi automatyczne BEZPŁATNE wstępne rozliczenie w 120% ze szkodą dla "Króla"
4-- sprawy urzędowe, w większości jak już wyżej opisałem.
5--- do nieskończoności, wszystko zależy od danego "trzepaka i blokowiska" w niektórych sprawach sam sięgam po zewnętrzną pomoc, jednak osób z legalnymi licencjami w danym zakresie prawnym, a nie jakiś tam Siusiaków.

tomek.no
Kontakt:

Re: Pomoc Polakom w Norwegii

Post autor: tomek.no » pn paź 04, 2021 10:49 pm

BaRyBa pisze:
czw mar 18, 2021 1:11 am
tomek.no pisze:
Witam

-
-rozliczenia podatkowe
-reklama
-foldery banery, ulotki
-
-tłumaczenia

Pozdrawiam
Tomek
Ad rem.
1-- Pomoc z wnioskami o zasiłki.- To zadanie jest darmowe i bardzo proste, nawet dla gimbusa z blokowiska na trzepaku, na stronie NAV gdzie i tak trzeba się samemu zalogować lub podać całkiem Osobie Obcej swoje prywatne dane do Norweskiego Logowania.
2-- wsparcie w procesie rejestracji firm- To również jest prosta i bezpłatna czynność na stronie >Proff.no< nawet dla jak wyżej już opisałem.
3-- Skatt sam od siebie robi automatyczne BEZPŁATNE wstępne rozliczenie w 120% ze szkodą dla "Króla"
5--- do nieskończoności, wszystko zależy od danego "trzepaka i blokowiska" w niektórych sprawach sam sięgam po zewnętrzną pomoc, jednak osób z legalnymi licencjami w danym zakresie prawnym, a nie jakiś tam Siusiaków.
BaRyBa pisze:
czw mar 18, 2021 1:11 am
tomek.no pisze:
Witam

-
-rozliczenia podatkowe
-reklama
-foldery banery, ulotki
-
-tłumaczenia

Pozdrawiam
Tomek
Ad rem.
Pisząc w ten sposób ubliżasz tysiącom rodaków, którzy korzystają z profesjonalnej pomocy, i niekoniecznie u mnie.
Jest wiele firm, które świadczą podobne usługi do moich. Z drobną uwagą, że moje ceny nie są oderwane od rzeczywistości. U mnie jest tanio, a chyba nawet najtaniej... Lubię pomagać rodakom.... Wiele rzeczy robie za free. Dziennie odbieram mase telefonów i radzę rodakom w różnych sprawach probono.
Ty lubisz rodakom ubliżać, widać to gołym okiem. Zachowujesz się nagannie. Zauważ że te usługi, które świadczymy powstały w związku z zapotrzebowaniem na nie. Popyt rodzi podaż.
Sam też sobie przeczysz, wszak piszesz, że wszystko jest proste nawet dla ''gimbusa z trzepaka'', ale piszesz też, że sam w niektórych sprawach lecisz do specjalisty ''z legalnymi licencjami''. Oprócz niespójności można Tobie jeszcze przypisać hipokryzję :)
Piszesz, jakbym ja świadczył usługi nielegalnie. Ja mam legalną firmę w Norwegii - Pomoc Polakom W Norwegii - Zyskowski o numerze organizacyjnym 926 701 576. Sprawdź sobie -> proff.no/selskap/pomoc-polakom-w-norwegii-zyskowski/lierskogen/internettdesign-og-programmering/IFBQFIG0C2C/
Na koniec poinformuje Cie, może wyprowadzę przy okazji z błędu -ażeby reprezentować kogoś w Sądzie nie trzeba być prawnikiem.
Korzystając z okazji mogę się pochwalić kolejną wygraną sprawą w Forliksådzie gdzie dnia 22.09.21 miałem przyjemność reprezentowania pewnej firmy i walczyć o jej interesy. Oczywiście z pełnym sukcesem. Moim największym sukcesem związanym z pomocą prawną jest płacząca norweżka w Sądzie, która została zrównana z ziemią moją argumentacją. Więc jeżeli będziesz miał i Ty w przyszłości jakieś sprawy prawne to zapraszam do mnie :)

Pozdrawiam sfrustrowanego anonimka
Tomasz Zyskowski z TOMEK.no

ODPOWIEDZ